Kitajska restavracija v city parku

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

22. feb 2005 15:09

V soboto smo tudi mi šli v opevano kitajsko restavracijo v Kamniku. Kislo pekoča juha je bila res dobra. Vse ostale jedi pa so se mi zdele nezačinjene in s premalo omake. Moja glavna jed je imela na jedilniku zvezdico-se pravi, da bi mogla biti pekoča pa ni bila niti malo pekoča. Najbolj sem pa bila razočarana nad solato, ker spoloh ni bila sladka amapak čisto običajna. Kitajska restavracija na Ižanski cesti se mi zdi veliko boljša. Tudi postrežen si boljše. Suzi

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

30. avg 2005 0:28

Moj mož je 2 leti nazaj razvažal tehnične aparate za neko podjetje po celi Sloveniji. Trikrat je tudi peljal v kitajske restavracije. V 3 različne. Imen ne izdam, da ne bi bilo kakšne zamere. Ko mi je govoril kakšno imajo v kuhinjah-groza. Od takrat ne hodiva več v nobeno kitajsko. SONJA

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

30. avg 2005 8:04

Boljše je ne razmišljati o (ne)higieni v kitajskih restavracijah. Le-ta je posledica druge kulture, kjer so zahodni higienski standardi španska vas. Nekaj mesecev sem preživela na Kitajskem in vsled varčevanja sem običajno jedla v preprostih domačih restavracijah. Kaj vse sem videla?! Ampak to očitno pripomore k okusu.

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

30. avg 2005 8:28

Žijo Jaz sem pa bila v treh kitajskih restavracijah.V Kranju,v Ljubljani nasproti BTC-ja in v Retečah,v kateri mi je bilo še najbolj všeč.Vedno vzamemo že sestavljene menije za toliko oseb kot nas je.Pri teh menijih je vsake hrane po malo,tako da lahko poskusiš več njihovih dobrot.Cene res niso zasoljene,pa tudi z čistočo nimam slabih izkušenj.Je pa bila prijateljica zadnjič v CITIY-u v kitajski,a je rekla,da ji ni bilo okusno... LP Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti