Kefir

JROMANA  

član od: 27.8.2002

sporočila: 2

tema odprta - 16. feb 2005 19:31 | ogledi: 5.371 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Iščem kefirjevo kulturo-kefirjevo gobico ali glive, ki se dajo v mleko in razmnožujejo v mleku. Če ima kdo teh gobic viška, bi lepo prosila, če me lahko kontaktira na moj mail: romana_jesenicnik@yahoo.com.

Romana

neznan uporabnik

11. mar 2005 17:17

ŽIVJO ALI SI DOBILA GOBICO? ČE SI JO PA JO POŠLJI ŠPE MENI AL PA PRIDEM PONJO K TEBI. LP MARKO

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

16. jan 2011 4:21

Zanima kako je z delitvijo oz. razmoževanjem te gobice v telesu. Zgodi se, da kefir ne precedimo dobro ali da ga popijemo kar tako, da vzamemo gobico iz mleka. Po logiki se razkroji in kaseje izloči iz telesa. Verjetno da, ampak moja babi je vseeno malo v skrbeh, ker pravi da je s kefirjem popila tudi del gobice, pa da je nekje brala, da kefir raste in se deli tudi v telesu, ne samo v mleku in je praktično neuničljiv? Malo verjetno, pa vendar. Hvala. Kotarca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. jan 2011 8:02

Gobica se prebavi in ni neuničljiva. Kar brez skrbi!

lp

cervus

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

16. jan 2011 8:51

Hvala, elaphus Kotarca

falotka1  

član od: 31.12.2010

sporočila: 1

16. jan 2011 18:45

tudi mene zanima, če ima kdo kefirjevo gobico. lahko pridem po njo v okolici celja, cerkelj pri krškem ali v okolici ljubljane. prosim če mi pišete na mejl: urska.stepisnik@gmail.com, če jo imate. najlepša hvala in lep pozdrav, urška falotka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti