Tunin namaz

princ63  

član od: 20.8.2004

sporočila: 1

14. jan 2005 8:02

Imam sardelni in tunin namaz. SARDELNI NAMAZ margarina 10 dag sardele - konzerva 10 dag sol peteršilj TUNIN NAMAZ margarina 3 dag tune v olju 8 dag trdo kuhano jajce 2 kom vložena rdeča paprika 1 dag gorčica sol sesekljan peteršilj čebula 2 dag princ63

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

17. jan 2005 10:07

Nedelja je za menoj. Pripravila sem: tunin namaz, kot ga je v tej debati predlagala Mariza, tunin namaz (2. po vrsti iz baze, avtorica Marisa; pri tem sem smetano delno zamenjala s kremnim sirom), piščančji namaz (2. iz baze, avtorica Suzana Kolenc), zeliščni skutni namaz z bučnim oljem, hrenovke v testu, cvetačo s tatarsko omako, bučke na žaru v marinadi, kalčke. Popekla sem kruh, na njega so gostje najprej namazali maslo, nato namaz in povrhu potresli kalčke (mešanica alfe alfe, kreše, gorčice in redkvice). Kalčki res super pašeko na tovrstne namaze. Za sladico sem postregla sladoled z vročimi višnjami. Hvala vsem za ideje in nasvete.

taksistka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 9

9. jan 2010 11:05

Nam pa je najbolj všeč namaz, ki je pripravljen iz: 2 majhni konzervi tune,1 žlica margarine, 1 žlica majoneze in 2 topljena sirčka. Vse to zmešamo s paličnim.......Predvsem otrokom je všeč,ker ima nežen okus. taksistka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti