Jernej, jernej!!!!!

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

tema odprta - 14. sep 2004 11:53 | ogledi: 1.814 | odgovori: 9

Prosim, razloži mi, zakaj ne morem iz baze potegniti receptov, ven mi vrže samo nasvete. Zakaj ne morem nasvetov sprintati na a4 , ne da bi mi zmanjkalo besed? Kje grešim???????

sasa

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

14. sep 2004 11:55

Jaz sem problem rešila: paste - copy v Word. Potem ga oblikujem in sprintam. Seveda črnobelo in brez slikic. Suzana

tani  

član od: 11.12.2002

sporočila: 15

14. sep 2004 12:43

nazadnje sem printala predvcerajsnim - stiri recepte, ki so bili shranjeni v belezki. Brez problemov natasa

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

14. sep 2004 13:13

Mene moti, da ne morem sprintati rubrike nasveti na A4, kjer so večkrat krasni recepti, pa jih ni v bazi. Če sem že plačala tako zaželjeni Plus paket, prosim, malo ugodnosti!!!!??????? sasa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. sep 2004 13:40

Rubrika nasveti je ostanek iz starih časov, preden smo imeli forum. Nisem se še domislil, kaj bi z njo naredil. Ne razumem pa kje vam ne dela tiskanje? Ne morete natisniti receptov? Ste kliknili PRIPRAVI NA TISK nad kuharčkom, ki drži prt pri posameznem receptu? Tam vam pripravi za tisk še prej si izberete nastavitve. Kaj pri tem ne deluje? Če pa tiskate direktno, brez priprave na tisk (ki jo kot Plusek imate!) potem vam: 1. natisne prav, če uporabljate moderni brskalnik kot je Firefox, Mozilla, Netscape, Opera 2. odreže desni rob, če uporabljate zastarel brskalnik iz leta 2001 z imenom Internet Explorer. Ampak pravim, da je bolje, če kliknete na pripravi za tisk... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

14. sep 2004 13:54

Jernej, saj za recepte sploh ni problema, to se da krasno tiskat, ampak nasveti se pa ne dajo, naj bodo novi ali pa stari, najlažje je reči da imam zastarelo opremo, kaj ti pa morem. sasa

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. sep 2004 14:01

jaz si čisto vse printam tako, da uporabim dobri stari WORD, označi kopiraj, posebno lepljenje, neoblikovano besedilo, prilepi. Popravim še črke, razmike, izbrišem balast, dodam svoje ...Tudi recepte iz baze, ker mi tako tiskalnik porabi manj papirja, pa ne da mi gre toliko za papir, gre mi pa za maso listov, ki jih potem listam in iščem doma...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. sep 2004 18:12

Nisem rekel, da imate zastarelo opremo. Edino recepte imamo širše kot so ostale strani, samo njih Internet Explorer zaradi svojega hrošča ne natisne. Ampak ne natisne tudi vseh drugih strani, ki so širše... Pri vseh odreže desni rob... Ampak če pustimo to. Nasvete lahko normalno tiskate, ne odreže robu, ker so ožji. Pravim samo da so nasveti stari 5 let, so iz časov preden smo imeli forum za nasvete. Zato nimajo priprave za tisk na lepši način kot recepti. Ne vem pa čisto dobro kaj ne želi tiskati prav in kaj se zgodi. Recepte lahko pripravite za tisk in se natisnejo b.p., nasvete pa lahko brez priprave natisnete in so tudi b.p. Razen tega da printa seveda celo stran, s solnicami vred. TORTICA: Zakaj pa ne uporabite PRIPRAVI RECEPT ZA TISKANJE? V tem primeru bo izdelek mnogo lepši, brez balasta, lepo obrežete A55 če tako nastavite in imate za v arhiv? Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

16. sep 2004 19:03

Jernej, pa saj ne vem. Nekaj časa sem tako delala, namreč pripravi za tiskanje itd., potem pa se mi ni dalo več obrezovati. Sem ena redkih, ki tega ne uporablja, pa bi lahko. Ne vem, tako pač je...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. sep 2004 21:41

Hm, ampak saj ni treba obrezati... Nastavite na A4 in sprinta lepo na A4 ni česa obrezovati... Seveda printajte kot želite, morda pa enkrat še poskusite na A4. Na ta lepo. Morda bo pa "potegnilo" Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti