Nepričakovani obiski

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. avg 2004 10:22

Mi imamo pa take kolege, ki so zadovoljni že s kako flašo dobrega vina. Sploh pa, če se ne napovedo, nas navadno ni doma in ostanejo zunaj. Kaka domača salama in šunka se pri nas zmeraj najde, pa tone vložene zelenjave. Sladkega pa na zalogo nimamo, gre vse sproti v želodce. Loni

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

20. avg 2004 15:34

No Sweetie, link za pitulice si že dobila, saj me je Loni prehitela. Sem se pa spomnila na dva namaza, ki sta tudi zelo hitro narejena. Šunka - sir : v multipraktiku zmiksaš enako količino šunke in kakega smetanovega sira (npr. Philadelphia). Zelo dobro je na popečenem kruhu. Tuna: V multipraktiku zmiksaš odcejeno tuno iz konzerve (jaz uporabim RIO MARE) in cca 5-6 kapar( po okusu). potem dodajaš majonezo , da dobiš namaz. Ta ne rabi popečenega kruha, je pa dober na kakem polnozrnatem, ali pa kar imaš doma. Sestavine za tega so vedno na zalogi. Suzana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti