Kisla pekoča juhica

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

tema odprta - 12. jul 2004 14:29 | ogledi: 2.181 | odgovori: 6

V kitajskih restavracijijah vedno obožujem kislo pekočo juho, vendar nikjer ne najdem recepta zanjo, da bi jo poskusila pripraviti tudi doma. Če jo kdo zna skuhat, prosim za recept.

TanjaR

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

12. jul 2004 15:16

Najlepšejša hvala! Jaz sem jo pa iskala, ampak zgleda da površno. Bom kmalu sprobala. TanjaR

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. jul 2004 16:01

Pod ime recepta sem vpisal pekoča pa je bilo. Res pa je da če v splošno iskanje vpišem pekoča je preveč zadetkov, iskanja po imenu recepta pa ni brez Pluska Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

12. jul 2004 17:02

TanjaR pazi na bambus...enkrat sem ga kupila tistega v konzervi, sem skuhala kislo pekočo juho, ki jo tudi jaz obožujem, pa je ta bambus imel tako neprijeten vonj....pa sem ga sprala pod vodo....pa se je kuhal v juhi in je celo zasmradil. Se nisem pustila. Sem ga kupila še enkrat, druge "znamke", pa ista pesem....jaz ti predlagam, da ga kratko malo izpustiš. TanjaG.

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

13. jul 2004 8:26

Hvala, bom pazila na bambus, pa sporočim, kako je uspela. TanjaR

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

23. jul 2004 7:50

No, sem poskusila, imela sem malo težav z iskanjem sestavin, še posebej nisem nikjer našla telih posušenih gob. Izpustila sem tudi bambus, in je bila juhica super, bom še poskusila, vendar sem mislila, da bo večja razlika med mojim zvarkom in tistim v restavraciji. Prijetno presenečena. TanjaR

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti