Talaso strunjan

kozamurnik

sporočila: 2311

tema odprta - 11. dec 2014 15:55 | ogledi: 15.467 | odgovori: 2

Zanimajo me vaše izkušnje v omenjenen Krkinem hotelu. Sprašujem za prijatalje iz Italije, ki bi radi preživeli kak dan na obali, so ljubitelji savn in dobre hrane.

Osebno sicer dobro poznam ostale Krkine hotele(toplice) teh pa ne, pa bi bila vesela za kak podatek več kot jih lahko najdem na netu. Priporočate?

Hvala.

murnik

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

11. dec 2014 17:23

Tega ne poznam, sva pa bila v Hotelu Salinera v Strunjanu.

Enkrat ceneje kot v Krkinem hotelu.

Sobe zelo lepe z balkonom, hrana odlična in pa notranji bazen z toplo morsko vodo.

Najbolj se mi je dopadlo, ker sem se lahko iz sobe v kopalnem plašču šla kopat, z dvigalom direktno do bazena.

Osebje zelo prijazno.

Sem tudi jaz se odločala  v kateri hotel bi šla, pa je cena prevladala in ni mi žal.

Ob prvi priliki bova spet šla.

irena

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. dec 2014 7:14

Tam sem bila dvakrat in obakrat zadovoljna. Res pa ne spadam med posebej zahtevne goste in ne opazim vsake malenkosti. Največ mi  pomenita neklorirana morska voda v bazenu in morski zrak na sprehodih. Edini velik minus zame je bil, da sta bila oba računalnika s povezavo na internet pokvarjena ves teden. Tistih, ki imajo prenosnike, tablice ali pametne telefone tudi to ne bi motilo.

Je pa nujno, da stanuješ v hotelu, da imaš dostop do bazena po toplem. Znanec je isti čas (začetek februarja) prebival v depandansi in sta se oba z ženo krepko prehladila. 

Zelo všeč mi je bilo ostalo dogajanje: organizacija sprehodov, telovadb, večerni plesi.
Cila

 

PS: tukajle je še več mnenj  http://www.tripadvisor.com/LocationPhotoDirectLink-g6568

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 12.dec 2014 07:23

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti