Catering na maturantskem plesu?

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

tema odprta - 9. apr 2004 8:50 | ogledi: 2.879 | odgovori: 17

Včeraj sem bila na maturantskem plesu na Gospodarskem razstavišču, kjer smo imeli toplo večerjo od gostinstva Vivo catering, zanima me, če kdo že pozna njihovo ponudbo? Meni se je zdel včerajšnji kulinarični užitek...

lp, lidka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. apr 2004 10:00

Loni hvala! V bistvu nisem bila navdušena. Meni se je zdelo čisto mimo... Predjed; rezina toast kruha s šunko? In žlica makaronove solate zdraven. Pa saj, ne bom razpredala naprej... lidka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. apr 2004 11:40

Pri nas v službi smo za večje stvari najeli Hišo kulinarike Jezeršek, ti so bili pa dobri. Loni

Goved  

član od: 9.2.2004

sporočila: 15

9. apr 2004 11:48

kolikor vem se mora organizator pred takšno catering postrežbo točno dogovoriti z izvajalcem kaj hoče... tako da tukaj ni nujno, da je krivda na strani izvajalca - mogoče je šlo le za ponesrečeno izbiro organizatorja... goved

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

9. apr 2004 12:01

Ja jaz sem bila tudi na maturanskem plesu na gospodarskem raztavišču. In mislim da so preveč plačali kar so nudli za jest. Da ne govorimo o pijači. Majda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. apr 2004 12:31

Vem, nekaj je v službi, nekaj pa ko dijaki izbirajo, pa pravzaprav niti ni njihova odločitev, pač pa nekoga od profesorjev, ponudba pa je že privlačna, kaj pa je potem dejansko na krožniku... Tudi mi smo na kaki službeni zabavi nadrsali ko smo dobili zelo privlačne ponudbe in ostalo je pri tem, kajti potem smo poslušali:ja veste, tega danes ravno nimamo, a damo kaj drugega, ali pa so gostinci kaj tudi samovoljno izpustili. Hotela sem povedati, da to, da dobim toast z rezino šunke zame ni neka predjed? Nadaljevali smo s ˝toplim˝ krožnikom, kjer je bila rezina govedine v omaki, ki je bila pri enih za debeljino pršuta, pri drugih pa celo 1 cm debela, vseeno zelo miniaturna. Zdraven pa perutninska rolada, nadevana s kruhovim nadevom, sirov štrukelj, ki je bil edini dober, in neka zelenjavna zloženka sestavljena iz zamrznjene zelenjave, pocasta, brez okusa, niti ne dobro pečena... Vsi so jo pustili na krožniku, tudi pri sosednjih mizah. Še dobro, da smo uživali v napol zatemnjenem prostoru, da niti nismo preveč podrobno ogledovali, kaj smo imeli na krožnikih. In to je bilo vse. Brez juhe ali sladice, nič več... Na svojem maturantskem plesu smo imeli vsaj solidno klasično večerjo... Cena za to, kar smo dobili, je bila znatno previsoka. O vinu pa bom raje tiho. Meni se včasih zdi, kot bi me kdo vlekel za nos, načrtno pri takšnih stvareh, ko se tako ali tako ne moreš pritoževati... lp, lidka lidka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. apr 2004 13:23

Moj maturanc je bil tudi 5 let nazaj, tko da se še vsega spomnim... lidka

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

9. apr 2004 18:31

Jaz sem bila lansko leto na dveh maturantskih plesih in sem lahko videla kakšne razlike obstajajo v večerjah in v sami pripravi za isto ceno. Za nekaj več kot 7 tisoč smo v Union dvorani dobili šampanjec, okusno predjed, za glavno jed zrezek in mislim, da krompirjeva musaka ter okusno sladico. Zato sem v pripravi na moj maturantski ples, ki smo ga imeli v Lj v Milenium dvorani pričakovala nekaj podobnega, vendar bila globoko razočarana, saj je vse temeljilo na mrzlih in pustih jedeh. Tako razlike med postrežbami (za isto ceno!) na maturancih so ogromne in meni bo v lepem spominu ostal samo tisti v Union dvorani, kjer je celotno osebje z nami ravnalo kot res z VIP osebami.

Medvedek  

član od: 10.4.2004

sporočila: 3

10. apr 2004 15:15

tile maturanci so res en poden , zasluzijo predvsem gostinci, pa tudi profesorji gotovo ne ostanejo praznih rok Marko Dremšar

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

10. apr 2004 17:45

....le kaj bo maja pri moji sestri?...... ANJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti