Sivi lasje...zakaj pa ne?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. mar 2015 8:18

Ah, anta,

saj tale debata je obsojena na neskončnost, ker nikoli ne bomo vsi istega manenja - tako kot pri "dilemah" make-up da ali ne, visoke pete da ali ne, depilacija da ali ne, sol v biskvit da ali ne...... pač na vsako stvar drugače gledamo, kar je enim samo po sebi umevno, je drugim nepredstavljivo, kar je enim velik problem, je drugim smešno. Večini, ki ji je vseeno, je pa taka debata seveda lahko v veliko zabavo.

Sonja

anta  

član od: 19.12.2013

sporočila: 38

16. mar 2015 20:38

To pa je res,v veliko zabavo. Moram priznati, da sem ji z veseljem sledila in potem so me zasrbeli prsti. anta

kozamurnik

sporočila: 2311

28. mar 2015 13:10

http://www.modna-zvezda.si/sivi-lasje-so-total zadnjemu odstavku  ne morejo oporekati tudi  najbolj zaprisezene pobarvanke.

Sivi lasje so unikatni,  tu ni kaj dodati. Pika.

Kot so unikatne dame ,  ki si upajo  biti sive.

murnik

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. mar 2015 15:53

In kaj že me ves čas govorimo??? Seveda, naš glas ne šteje, je treba kar nekaj iz ameriških medijev potegnit. HUH???

 

Vanja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. mar 2015 15:53

kozamurnik je napisal/a:

http://www.modna-zvezda.si/sivi-lasje-so-total zadnjemu odstavku  ne morejo oporekati tudi  najbolj zaprisezene pobarvanke.

Sivi lasje so unikatni,  tu ni kaj dodati. Pika.

Kot so unikatne dame ,  ki si upajo  biti sive.

murnik

kozamurnik, hvala ti lepa za to povezavo 

Jaz že več kot eno leto o tem kokodakam, pa mi kar ne verjamejo. In v tem današnjem dnevu se moji lasje še bolj sivo srebrno svetijo . Pika  

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

28. mar 2015 17:08

Hmm, očitno bom morala očala zamenjati...meni se zdi Helen Mirren na tem linku blond, ne siva 

Nisem brala vseh 38 strani in morda je bilo že kje napisano ampak ob prepričevanju virtualnega kulinaričnega občestva v lepoto sivih las se spomnim na ne vem kje slišan nasvet za dvig samozavesti (ali česa že), ko zjutraj svoji podobi v ogledalu dopoveduješ, kako je lepa... Po moje, ko enkrat v lepoto sivih (ali pa ognjeno rdečih alias Rosso menopausa) las prepričaš samo sebe, potreba po prepričevanju drugih gladko izzveni... babka, upam, da si blizu

Pa če se obregnem še ob unikatnost dam, ki si upajo biti sive: vsaka barva las (in frizura) je unikat, biti sivolaska pa po moje tudi ni nek hud podvig- takih je pri nas ob nedeljah polna vaška cerkev in to ni nič pretresljivo novega ali korajžnega. Retro, vintage, to pa sivi lasje morda so, ja...menda je to sedaj moderno 

V.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. mar 2015 17:48

Preobrazba uspela!   Saj frizurca prav lepo izpade, samo nekako se še ne morem sprijazniti, da sem iz rjavolaske postala "blondinka " . Ampak raje to, kot izdajalski bel narastek.   Let mi pa itak nihče ne more ne vzet, ne dodat, jih moram pač nositi, kolikor jih imam .  ( Rezultat testa, ki sem ga nedavno prejela po e-pošti, pravi, da sem "veliko djete" 

Cila

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

28. mar 2015 17:50

kozamurnik je napisal/a:

Sivi lasje so unikatni,  tu ni kaj dodati. Pika.

Kot so unikatne dame ,  ki si upajo  biti sive.



murnik

 

 

/hides

 

;)

Life is war against boredom~

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. mar 2015 17:56

VilmaS, spoštujem tvoje mnenje in ti nikakor ne oporekam o vsem, kar pišeš...

Si me prepričala, da ti o tem veliko veš, ampak, vsake oči imajo svojega malarja...

Če se prav spomnim, nikjer nobene nisem prepričevala, da naj okrog hodi siva, izrazila sem samo svoja občutja, ko sem se odločila, da se farbala več ne bom, čeprav sem se dolga desetletja...

In zdaj sva z mojim možem spet pred dilemo... jaz navijam, da naj bo ena stena v stanovanju srebrna, ker bo tako zelo pasala k talnim ploščicam, on pa pravi, da ne...oranžna bo in pika, ker imamo črn kamin, sive ploščice in mojo sivo glavo 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. mar 2015 18:35

No, na linku, ki ga je pripela kozamurnik, ni niti ene naravne sivolaske, vse so pobarvane, Helen Mirren je pa blond in ne siva. Ne samo na tem linku, ampak sploh. Ampak v bistvu gre za to, da se za sivo barvo odločijo, in se pač tako pobarvajo.

Kolikor razumem ta forum, se navdušujete za naravno sivo barvo, kajne? 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti