Sivi lasje...zakaj pa ne?

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

13. mar 2015 22:39

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

babka1951 je napisal/a:

 

Vedno bolj mi je pomembno to, da bi še dolgo lahko uživala med dragimi mi ljudmi, med tistimi, ki jih imam neizmerno rada in mi to iz dneva v dan tudi vračajo. D



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Torej predvidevaš, da tisti, ki si lase barvajo, hočejo čim prej mrknit al kaj?  

Ja, zdaj pa res že pretiravaš, no. Eni si ravno tako želijo čim dlje ostati z družbi svojih dragih in jih cenijo...., mimgrede si pa še lase poblajhajo/pobarvajo. Simple as that.  


Vanja

Brez panike. Čisto " simple " bo, ko boš naslednjič dobro prebrala, predno se spustiš v napad.

Če ne moreš pomagati, nagajaj! Važno je, da si zraven!  

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. mar 2015 9:22

Predlagam še eno temo na forumu - nekdo napiše izjavo (karkoli, iz izkušenj tukaj itak ni pomembno o čem), potem pa se članice odzovejo na čimveč možnih načinov, pač kakor se tisto izjavo da razumeti. Ker so se nekatere pripravljene zelo, zelo potruditi, da najdejo kakšen "podton", idejo "med vrsticami", nekatere pa itak tudi preproste stvari rade zakomplicirajo, bi lahko enakopravno tekmovali v številu odzivov. Namreč - vsebina niti ne bi bila pomembna, vsi bi le šteli, ta pametne bi se do mile volje "izpucale" in bi morda bil v drugih temah mir, tako kot je bil še par let nazaj.

Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. mar 2015 10:18

babka1951 je napisal/a:

Pa še tole: nama pa še čist nič, dol ne visi  

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Tako kot je normalno, da si pri petdesetih malo siv, tako ti tudi že kaj malo dol visi. Če ne, pa še vedno nisi čudo narave, ampak samo slabo vidiš (tudi normalno v teh letih).

Sonja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

15. mar 2015 0:44

Babka 1951 je napisala: Zunanja lepota in videz, sta tako zelo minljivi, notranje ti nihče ne more vzeti. Jo imaš, ali pa je nimaš!

Žal se notranja lepota ne vidi tako hitro, kot zunanja in lepim ljudem je marsikaj dovoljeno, kar ostalim ni. In tudi notranja lepota z leti in spominom počasi bledi. Nekaterim bolj, drugim manj, tako kot vse drugo.  

Katrca11

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. mar 2015 9:36

Lisa je napisal/a:

Predlagam še eno temo na forumu - nekdo napiše izjavo (karkoli, iz izkušenj tukaj itak ni pomembno o čem), potem pa se članice odzovejo na čimveč možnih načinov, pač kakor se tisto izjavo da razumeti. Ker so se nekatere pripravljene zelo, zelo potruditi, da najdejo kakšen "podton", idejo "med vrsticami", nekatere pa itak tudi preproste stvari rade zakomplicirajo, bi lahko enakopravno tekmovali v številu odzivov. Namreč - vsebina niti ne bi bila pomembna, vsi bi le šteli, ta pametne bi se do mile volje "izpucale" in bi morda bil v drugih temah mir, tako kot je bil še par let nazaj.



Lisa

 

Hehe, Lisa, podobno so naredile članice enega hrvaškega kulinaričnega foruma, odprle so temo "Šta me je danas naživciralo" ... Na koncu je nastal tak špetir, da je perje frčalo vse naokoli, nekatere so imele kak teden ali mesec prepovedi pisanja na forum, potem so ene odprle svoj skupni forum, pa jih druge zafrkavajo, da se tam s prijaznim načinom klepeta le sprenevedajo, nedavno so odprle še forum Brez dlake na jeziku ... in spet udrihajo  po drugi skupini .... Hecno za bit, ni kaj.

 

Saj smot udi tu imeli Zatežene teme ali nekaj takega, pa je zamrlo. 

 

 

 

mamamia

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

15. mar 2015 12:20

Se pravi - NI rešitve?

Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. mar 2015 12:24

Ne boš vedela, dokler poskusiš. Odpri temo in čakaj.

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. mar 2015 13:12

Ženske smo, ni kaj. Kako gre že tista s panjske končnice o hudiču in babjem jeziku?

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. mar 2015 21:41

Ampak, dekleta, tako malo kot zadnje čase perje frči, že nekaj let ni. Vključno s temle forumom. Ker meni se zdi, da se prav nič ne kregamo, samo ene kar naprej iščejo potrdila, da je OK imeti sive lase in kako lepo izgledajo (kar popolnoma verjamem). Kot da hočejo s pisanjem same sebe prerpičat, da so OK.

Na žurko nas pa vseeno niso povabile, da bi vam me, ki ali nismo sive ali pa tiste, ki se barvajo, to potrdile.   

Aja, Lucka52 tudi jaz pogrešam. 

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 15. 2015 21:59

anta  

član od: 19.12.2013

sporočila: 38

16. mar 2015 0:25

  Tile sivi lasje vam pa dajo dela .Tudi moja glava je siva,na mestih vleče že na belo,pa je še kar nekaj do abrahama. In če bi bilo v življenju vse tako preprosto,kot je sivina v laseh...to bi bilo čudovito.Vam povem, nič ne boli, vsaj mene ne.

anta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti