Ambasada zdravja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

8. jan 2014 6:08

Da ne bi koga užalili, ampak moje mnenje je, da je to en vredu; nateg;,koga se pač da! Ko so pri nas izvajali neke meritve, so bili kar vsi groznoooo bolani, ki so šli na to!

kvačkarica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. jan 2014 8:44

kvačkarica je napisal/a:

Da ne bi koga užalili, ampak moje mnenje je, da je to en vredu; nateg;,koga se pač da! Ko so pri nas izvajali neke meritve, so bili kar vsi groznoooo bolani, ki so šli na to!



kvačkarica

 

Ravno dovolj malo bolani, kajne, da so hitro kupili preparate, ki jih AZ prodaja, in ne preveč, da ni bilo treba k zdravniku ...

 

Bi rekla tako: škodit tak pregled gotovo ne more, kake večje koristi pa tudi ne vidim od njega ...

mamamia

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

14. jan 2014 2:39

Ali ni to grozno škodljivo za denarnico?

Katrca11

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

14. jan 2014 8:05

Star pregovor pravi:"Če ima osel denar, pametni trži!" In žal je tako, da imamo vse preveč pametnih, in še več oslov,kljub krizi....

kvačkarica

mirr  

član od: 10.9.2015

sporočila: 2

10. sep 2015 10:59

Pozdravljeni ! .. Se pridružujem enim komentarjem glede ,Ambasade zdravja,  ne vem, če so vredni zaupanja in pohvale,..v njihove izdelke ( precej dvomim, da so učinkoviti !!! ).. sem že nekaj kupil pri nih ene kapsule,  a so brez učinka...  tako, da sem izgubil zaupanje v njih, ....mogoče ima kdo kakšno izkušnjo z njihovimi prodajnimi izdelki -  napišite !

Lep pozdrav !

mirr

mirr

mirr  

član od: 10.9.2015

sporočila: 2

17. sep 2015 8:45

mamamia je napisal/a:

kvačkarica je napisal/a:

Da ne bi koga užalili, ampak moje mnenje je, da je to en vredu; nateg;,koga se pač da! Ko so pri nas izvajali neke meritve, so bili kar vsi groznoooo bolani, ki so šli na to!



kvačkarica

 

Ravno dovolj malo bolani, kajne, da so hitro kupili preparate, ki jih AZ prodaja, in ne preveč, da ni bilo treba k zdravniku ...

 

Bi rekla tako: škodit tak pregled gotovo ne more, kake večje koristi pa tudi ne vidim od njega ...



mamamia

 

 

Ta ambasada zdravja,   je mislim samo en nateg ljudi ..!!!

 

mirr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti