prenovljena storitev: recepti s slikami!

sm0tK|c@  

član od: 4.7.2006

sporočila: 53

25. jul 2006 21:12

Lep pozdrav. Po pomoti sem slikco s številko 1396 poslala k napačnemu receptu. Zanima me kako se jo odstrani? Sem pa jo dodala že k pravemu receptu. sm0tK|c@

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. jul 2006 22:05

sm0tK|c@, bolje bi bilo meni na zs poslati oba IDja receptov, pa bi bilo Trenutno ni nobene tvoje slike, ki bi čakala na objavo. Sporoči mi prosim, kaj naj izbrišem. LP Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. jul 2006 23:28

V prihodnje bom naredil tako, da bo mogoče slike, ki še niso obdelane izbrisati in jim spremeniti ID recepta... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

1. avg 2006 17:20

Hoj. Jest mam tud eno vprašanje ki mi ne da spati. Ze nekaj časa se obremenjujem s tem ker sem poslala našačno sliko k napačnemu receptu (pri receptu "pizza kruhki" je napačna slika 1416). Rada bi jo zbrisla, pa me zanima kako to nardim. Mogoče sem kje to sprgledala da piše , sam res ne vem kaj naj naredim, zato sem se obrnila na vas. lp Bernarda85

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. avg 2006 17:29

Na Kulinarika.net smo kupili novo, boljšo komponento za pošiljanje slik iz vašega računalnika k nam (recepti). Od zdaj pri pošiljanju vidite okno, ki vas obvešča, kako hiter je prenos in kako dolgo bo še trajal. Okno je vidno v brskalnikih tipa Mozzila/Firefox/Netscape in Internet Explorer. V Operi okna žal (še) ni. Upam, da boste zdaj lažje pošiljali slike Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. avg 2006 20:46

Super ste. Tukaj pa se res zelo trudite, da bi nam čim bolj ustregli. Upam, da bom kmalu kakšno sliko poslala. Nimam nikoli priložnosti, da bi slikala, ker vedno vse prej pojedo. LP! fakin712

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. avg 2006 22:22

Poslala slike, je lažje pošiljanje in boljše. Bravo naši dečki, ste prva liga.Kar tako dalje. Kyara

Valerci  

član od: 1.11.2005

sporočila: 17

21. avg 2006 17:22

Poslala sem recept s sliko, vendar sem htela poslat še eno. Mi lahko kdo pove, kako naj to naredim? Valerci

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

21. avg 2006 18:07

Pozdravljena! Najlažje to storiš tako (po mojem mnenju), da v bazi poiščeš recept, kateremu bi rada dodala sliko. Ga odpreš. Pod kuharčkom, v levem zgornjem kotu imaš napisano dodaj receptu sliko. Klikneš z miško in se ti odpre polje, kjer je že vnešena ID številka tega recepta. V spodnji vrstici, kjer je napisano slika in na desni strani Browse, pa na svojem računalniku poiščeš, kje na disku imaš shranjeno to sliko (ta podatek pa je znan samo tebi, oz. tistemu, ki je shranjeval sliko na tvoj računalnik). Ko je pot do slike "prava", samo klikneš še na Oddaj novo sliko. Po uspešni oddaji se ti to tudi izpiše. Nato pa v svoji beležki spremljaš, kdaj bo slika obdelana. (pod moji prispevki si preberi o statusu slik). Upam, da sem kaj pomagala. Lp, Suzana.

Minnie  

član od: 22.8.2006

sporočila: 9

23. avg 2006 13:03

ponevedoma sem odprla napačno temo na napačnem forumu (vse ostalo kar nima zveze s kuhanjem...) pa bom raje tu zastavila vprašanje tisto pa raje zbrišite... Meni ne pokaže v NOBENEM receptu NOBENE slike;ko odprem recept s fotoaparatkom mam tam pri kraju sam eno sponkico roza barve,slike pa nikjer,pa tudi če kliknem nanjo se nič ne zgodi...kaj je narobe?? LP Minnie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti