Koča z zunanjo kadjo

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

tema odprta - 5. avg 2013 22:06 | ogledi: 6.511 | odgovori: 13

Pozdravljeni!

Prosila bi, če mi lahko kdo pove, kje se da najeti kočo v naravi z zunanjo kadjo, če pa ima že kdo izkušnje z najemom in preživljanjem takih kratkih počitnic  ,pa bom zelo vesela vaših mnenj. Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem :)

kavica

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

6. avg 2013 10:21

Poglej Pristava Trenta.

silven

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. avg 2013 11:37

Na žalost ti ne morem nič pomagati, me pa firbec matra: v čem je bistvo zunanje kadi???

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. avg 2013 11:50

Če nočeš stare banje z luknjo v dnu... evo nabora korektnih jacuzzijev, plus, za tabo čistijo Cena sicer ni skromna, ampak banja je pa vedno super.

- Najem vile v Imerovigliju na otoku Santorini, tam vile brez bazena itak ni, pa še lep razgled na morje kakih 200 metrov spodaj imaš (Kardashiani so to bukirali in so še vedno vsi pri življenju...)

- Najem vile na Mykonosu - smiselno podobna zadeva - ni poceni, ampak vredno vsakega centa

- Najem vile na SV delu Krete - malo manj drago kot na Mykonosu

- V Slo- je korektna storitev na to temo v Nebesih

 

Za srednji razred s slovensko plačo so pa še najboljši približki tega povsod tam, kjer imajo kvalitetne savne - potem so tudi korektne večje ali manjše banje - je pa res, da kakšne blazne intime pa ne moreš doseči.

 

 

 

 

 

 

Vendelina jr.

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

6. avg 2013 14:01

Jaz sem kavico rzumela,da išče kočo pri nas,v SLO,ne kje v tujini.Vendelina jr.,Nebesa niso niti malo asociacija na kočo,ki ima zunaj kad.

ultranova

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

6. avg 2013 14:02

Kolikor vem v Nebesih nimajo zunanje kadi, temveč savno in notranji bazen (bolj majhen). Vseeno pa je tam zelo lepo:)

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. avg 2013 14:10

Gozdne vile Bled.

Loni Makaroni

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

6. avg 2013 15:03

Vile Triglav na Pokljuki, zelo fino, pa tudi zelo zasoljeno....

leandros

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. avg 2013 18:33

ultranova je napisal/a:

Jaz sem kavico rzumela,da išče kočo pri nas,v SLO,ne kje v tujini.Vendelina jr.,



ultranova

 

....tekst se bere skupaj z ostalimi znaki, pa še malo sem elči odgovarjala....tko je shvatio, shavtio je.

Vendelina jr.

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

6. avg 2013 19:29

Tvoje pisanje sem "shvatila" že davno.

ultranova

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. avg 2013 22:52

kavica je napisal/a:

Pozdravljeni!

Prosila bi, če mi lahko kdo pove, kje se da najeti kočo v naravi z zunanjo kadjo, če pa ima že kdo izkušnje z najemom in preživljanjem takih kratkih počitnic  ,pa bom zelo vesela vaših mnenj. Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem :)

 

kavica

Nekaj jih boš našla, če vtipkaš apartments jacuzzi slovenija. Kar nekaj jih je.

Nimam nobenih izkušenj s to ponudbo in se v trenutni klimi težko vključim v aktivno iskanje česa primernega, samo za Bohinj vem, da imajo to ponudbo, ampak trenutno me najbolj vleče v kakšen tolmun v Koritnici ali kje tam okoli.

Enkrat smo si rezervirali sobe v Toledu prav zaradi jacuzzija (pozimi je bilo, tam zna zima salamensko pritisniti čisto brez snega in ledu in imeli smo s seboj zmrznjenega potnika). Pa so nam razložili, da pozimi ne dela. Verjetno so ga zdaj, ko je tam 45° stopinj vklopili. Konec koncev je na hribu, če te zanima, ti pošljem njihov mail. Ampak mislim, da nisi imela tega v mislih, si predstavljam, kaj si želiš, en japonski škaf, ampak na Pokljuki ali kje podobno blizu.

Saj zato pa je internet, pa dvatisoč let vedenja, da moraš samo vprašati in ti bo dano.

 

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti