Rudolph 24kitchen

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

tema odprta - 31. maj 2013 22:34 | ogledi: 13.930 | odgovori: 80

Nekaj utrinkov z druženja z Rudolphom, kuharskim mojstrom, ki razveseljuje na programu 24Kitchen. Izjemno simpatičen in prisrčen gospod, rekla bi, da v živo še bolj prijeten kot na TV. Profesionalno oddelal, kar jepač moral, a z dozo prisrčnosti, iskrenim nasmehom in dobro voljo je resnično očaral.

 

Rudolph med pripravo havajskih rolic, nekakšnega sušija malo po havajsko

 

Sekljanje manga za havajske rolice

 

Rižota s šampanjcem, mascarpone sirom, rakovimi repki in rukolo ... odlična je bila

 

 

 

Res simpatičen dečko

 

 

Rad dela cup cakes, je še povedal znani kuhar

 

mamamia

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

31. maj 2013 22:46

Sem ti fovššš!!! 

vanilia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. maj 2013 22:56

SAJ delim z vami ...

mamamia

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

31. maj 2013 23:49

Mamamia, lepo da si nam napopala slikice

lp

anibas

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

1. jun 2013 5:33

Podoben susi po havajsko pa jaz te dni konzumiram po hotelih na Waikikiju na Havajih in uzivam na vrocem soncu. Pa tudi tukaj ne morem brez nase ljube kulinarike

kača

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. jun 2013 8:12

Oh Kača, pozdravi moje drage in uživaj na vročem soncu! Nas pa tukaj vznemirja en simpatičen kuhar in tudi jaz komaj čakam, da bo ura odbila dvanajst!

Mamamia, hvala za slikce in hvala za vtise! Res super.

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. jun 2013 15:23

Sicer bi lahko napisala reportažo, saj sem bila tam dve uri in pol. Potem sem šla, ker so me skoraj pomendrali. 

Z Rudolfom sva se gledala iz oči v oči in se prisrčno nasmejala drug drugemu. Res je super dečko, ampak tudi mi smo super gostitelji. Bila sem ponosna, kako smo ga toplo sprejeli, poslušali, nagradili z aplavzi. 

Bilo je veliko lepih stvari, najlepše pa mi je bilo, ker mu je bila všeč beseda "princeska", ki jo večkrat ponavljal in rekel, da je lepa beseda, ki jo bo še uporabljal. Se zna zgoditi v kakšni njegovi oddaji.

A ste vedele, da ima devetnajstletno hčerko Doris in šestmesečnega sinka? Da ljubi red in čistočo? Da je imel danes očala z modrim okvirjem?

 

Vse tri asistentke so bila mlada dekleta, tudi med publiko je bilo veliko mladih navdušencev. Izbral jih je sam na facebooku, zato naši Tinky lahko samo čestitam, saj ga je navdušila s svojimi izdelki in napisom, ki nam ga naj sama izda.

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. jun 2013 15:41

Joj, tale Rudolph je pa Zakarianu podoben

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2013 17:06

Saj Rudi je cukr, ampak..... v kategoriji  cukr kuharjev premočno zmaga 33-letni Katalonec Jordi Cruz  Je premočno odpihnil tudi Ainsleya z BBC in Sergia Fernandeza s TVE

Pri sedmih letih je bil prvič za štedilnikom (mama je zbolela, pa je kuhal), pri 24-ih je dobil prvo Michelinovo, sedaj ima štiri. Trenutno je v žiriji španskega Masterchefa.   http://www.rtve.es/television/20130128/jordi-cru

Skratka, če pride tale v Lj...bo seznam kandidatov in kandidatk za pomočnike daljši

Vendelina jr.

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

1. jun 2013 17:17

Jaz sem še pri Jamie-u, moj stil kuhanja, moj stil dotikanja hrane in čiščenja posode:)

 

Ko sem prvil pričela gledati 24 k mi je bil ta Rudolf vedno odveč, njegove jedi so bile malce...saj ne vem, ne prave kombinacije zame, malce me je zmotilo tudi kako se vse proč meče v tej kuhinji (ne on ali samo on), potem pa dalj časa sem ga gledala bolj mi je bil simpatičen in čisto ok. Pa še ljubitelja istih barv za lase sva očitno. Me veseli, da ste ga nekatere srečale in vam je bilo lepo!

terakota

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. jun 2013 19:30

Vendy, verjamem, da ne bo manjkalo občudovalk. Kje pa on kuha, na katerem kanalu, hehe. Da vidimo, če tudi tako fajn kuha, kot izgleda.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti