Rudolph 24kitchen

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

5. jun 2013 9:01

@vanilia: Direktor Fox Channels je rekel, da tega dogodka predvidoma ne bodo predvajali po televiziji , predvsem pa morajo najprej preveriti kvaliteto posnetka.

 

@Janis Joplin: Kot sem omenila sem poslala slike slanih in sladkih jedi (losos s špinačo v testu na posteljici iz rukole in jogurtovim prelivom; krhki muffini z ohrovtom in mletim mesom; polentini diamanti z gobami;
puranje rolade s sirom in pršutom v gorčično-pehtranovi omaki in bučkina pita s sirom; piščančji zrezki v pehtranovi omaki z gorčico, mehka polenta in šparglji; čemaževi polžki s sezamom; trganček iz piva, sira in Marmitea; bučna rolada s kremnim polnilom; marmorirana tosta z breskvami; orehova potica; bavarska krema z jajčnim likerjem; potratna potica; bohemske kocke; višnjeva in vanilijeva torta; breskvice; čokoladna fantazija; sočna korenčkova torta) - joj, nisem se zavedala, da sem poslala toliko receptov. Recept oz. sliko, ki jo je Rudolph izbral je bila pa "Zvita" sadno maskarponejeva torta (sem šele kasneje izvedela, da Rudolph obožuje maskarpone ); za to torto sem za podlago spekla biskvit, nato pa še rolado in jo namazala z domačo malinovo marmelado, jo razrezala in kose obložila po obodu. Krema je bila iz maskarponeja in mešanega svežega jagodičevja.

 

P.S.: Slik še ne morem poslati.

Tinky Binky

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

5. jun 2013 9:14

Ajaja Tinky Binky..same dobrote tu naštevaš...veš kaj,jaz ti čisto nič ne verjamem ,da si ti to pekla,kuhala..

Hitro kuhalnico v roke,kuhat,poslikat in objavit recept,sploh tile trgančki me zanimajo,pa bučna rolada z kremo,pa mafini z ohrovtom....

Drugače pa čestitam..pa itak sem ti malo fouš..

Vrtejbenka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. jun 2013 9:37

Super poročilo, Tink Binky Čestitam tudi jaz!

 

Slike pa raje naloži v kak spletni album in nam tukaj nalepi povezavo do njih (recimo shrani.si ali pa mojalbum.com).

Mojca

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

5. jun 2013 10:38

Čestitke Tinky Binky tudi z moje strani!

Rudolpha in ostalih kuharjev ne spremljam pogosto, ker nimamo televizije, sem pa videla nekaj oddaj in so odlične. Sem zasledila, da bo danes ob 17:10 oddaja oz intervju z Rudolphom na Valu202. Glede na napovednik bo zelo zanimivo.

f0rk

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. jun 2013 11:11

Tinky, napiši še kaj si napisala Rudolfu, bila sem bolj ob strani in nekatere stvari so mi tudi malo ušle.Razumela sem, da ga je navdušilo nekaj, kar si mu napisala. Ali je bila to mogoče Lara ali Ana, zdaj že nisem več čisto prepričana.

 

naor

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

5. jun 2013 14:55

@naor: tisto je bila Lara. Na sladico je napisala I'd love to cook with Rudolph" (nekaj v tem stilu).

Tinky Binky

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. jun 2013 15:17

Hvala!

 

naor

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

5. jun 2013 15:26

Torta, ki je navdušila Rudolpha

 

 

Rudolph med brizganjem paljenega testa za profiterole

 

Priprava čokolade za sladico

 

Zamišljen ...

 

Kje in kako ugotavljamo pravilno temperaturo stopljene čokolade

 

Hello Ljubljana!

 

Sekljanje oreščkov za sladico in priprava čokoladnih kupčkov

 

Tri Rudolphove pomočnice s pehtranovo , ki jo je prinesel član Telemachove ekipe

 

Konec dober, vse dobro

 

Nekaj utrinkov iz sobotne kuharije. Slik je ... preveč.



Tinky Binky

 

Sporočilo je spremenil(a) Tinky Binky dne 05. 2013 15:33

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

5. jun 2013 17:17

 

Tole mi je Rudolph napisal, ko sem mu povedala, da ima na velikem kulianričnem forumu en kup oboževalk ...

 

mamamia

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

5. jun 2013 17:28

@mamamia: Meni je pa napisal "All we need is ... chocolate."

Tole je pa posvetilo na predpasniku.

Tinky Binky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti