Rudolph 24kitchen

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. jun 2013 17:48

Ja, tole o ljubezni je povedal tudi na Kongresnem trgu. Tebi Mamamia pa hvala, ker si prenesla pozdrave. Meni je samo žal, ker sicer jezična kot sem, sem popolnoma zmrznila pred njim. Imela sem priložnost mu kaj reči, celo pričakoval je, da mu bom pomolila zgibanko v podpis, jaz pa sem vlekla fotoaparat, da sem ga slikala. Zdaj slikco imam, pa končno saj je vseeno. Sem pa danes prebrala intervju z njim, tudi on je zmrznil v Las Vegasu, ko se je k njemu vsedel Clint Eastwood. Samo odzdravil mu je lahko. Pa še slikal ga ni, kar jaz njega sem.  To se dogaja tako slavnim kot nam navadnim.

 

naor

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. jun 2013 17:56

Tinky Binky, tvoja torta je čudovita!



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 05. 2013 17:57

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jun 2013 18:27

Bravo, Tinky Binky. Razumi to izkušnjo kot dokaz, da lahko vsak doseže tisto, kar želi, samo potruditi se mora. In se spomni tega, ko boš naslednjič imela kakšno zahtvno nalogo.

Vendelina jr.

Renat  

član od: 27.1.2012

sporočila: 85

5. jun 2013 18:35

Tinki Binky, super reportaža in slikice :)

Ravnokar gledam Rudolfa, res je car. Njegova nizozemščina je pa tako simpatična, da me vleže nazaj na Nizozemsko. Tokrat se mi jezik ne bi zdel več tako tuj, menda bi že celo kaj razumela (če bi poslušala kuharje v gostilnah :))

Renat

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

5. jun 2013 18:51

Da dobrohotno dopolnim Naor: intervju je v današnji Lady, ravno sem ga prebrala...

marjja

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

5. jun 2013 23:17

Jaz sem moral malo "vez" potegnit, da sem se lahko slikal z njim z vami v notranjem delu ograje na Kongresnem trgu. Ampak splačalo se je. Tole bo sigrno prva fotka, ki jo bom imel na steni doma, na kateri sem še jaz gor. Rudolf je res car.

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

6. jun 2013 8:21

Hvala vsem za lepe besede. Me veseli, da sem lahko z vami delila del tega zame nepozabnega dogodka. Ja, vsaka izkušnja pride prav, upam, da bom tudi to z Rudolphom lahko kdaj s pridom uporabila.

 

@DBpek: A sva se midva tudi skupaj slikala?

Tinky Binky

kuharca87  

član od: 27.12.2007

sporočila: 51

12. maj 2014 9:30

Za vse, ki se lani nismo srečali z Rudolphom, pa tudi za tiste, ki bi se radi letos ponovno, delim informacijo, da Rudolph van Veen ponovno pride v Ljubljano, in sicer ga bomo lahko v živo videli to soboto, 17. maja, ob 16.00 v BTC-ju. Natečaj "Impresioniraj Rudolpha" pa se je žal že zaključil.

kuharca87

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti