Pasji briketi, pomoč ?

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

23. maj 2013 18:00

Našla sem še nekaj dobrih receptov še za piškote, nisem pa prišla tukaj govoriti o meni ampak o hrani ter  receptih. Bi rada še doma kaj probala naredit in spečt. 

 

Upam, da še kdo napiše koristne recepte.

 

aboyanasanna



Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 23. 2013 18:01



Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 23. 2013 18:01



Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 23. 2013 18:03

Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 23. 2013 18:06

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

23. maj 2013 18:08

ne morš verjet

anibas

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

23. maj 2013 18:10

anibas je napisal/a:

ne morš verjet



anibas

 

Kaj ne moreš vrjet, da je forum nemenjen receptom in peki??

Potem se osredotoči na peko in recepte, za to je forum, da povemo kaj koristnih nasvetov.

aboyanasanna

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

23. maj 2013 18:15

Jaz sem odprla to temo za pomoč, da mogoče dobim kakšen dober recept za piškote ali priboljške

nisem pa prišla sem debatirati, nimam toliko časa, imam čez dan polno reči za naredit. Preberem tisto 

če kdo kaj koristnega napiše, drugače pa ne.  

 

Zdaj pa grem. 

 



aboyanasanna

Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 23. 2013 18:16

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

23. maj 2013 19:05

Sorry, ampak mislim da nisi čist č.......!

anibas

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. maj 2013 1:03

aboyanasanna je napisal/a:

 

Sem sem prišla samo po nasvet, nisem prišla govoriti o kužkih. Sem pa že napisala, da sem dobila dovolj nasvetov, da jih ne rabim več. Zanimalo me je samo če mi bo kdo kaj koristnega napisal, ker sem pekla v pečici in sem dobila nasvete, to je pa vse, nisem pa prišla sem govoriti o kužkih....

 

to je debata pod forum pesjanar ali drugi forumi k so namenjeni za živali, sem sem prišla govoriti o peki, ker sem dobila nasvete od vas se zahvaljujem, debata o rodovniških kužkih in nerodovniških pa spada kam drugam.

aboyanasanna

Ma nemoj! Pa ti veš, kdo je začel tule govoriti o kužkih, rodovniških itd. na 4. strani te teme?

aboyanasanna je napisal/a:

Jaz sem imela 4 rodovniške kužke, tako, da mi ne bo noben rekel, da ne znam hranit, z papirji in dokumenti za informacijo....domača hrana je čisto v redu, riba, meso, zelenjava, jim ne more nič škodit........ 

 
Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 22. 2013 13:58

aboyanasanna je napisal/a:

ZOO JE SLABA TRGOVINA, v tej trgovini najdeš samo Hills, sem pa probala vse razne znamke, k sem vzrejala mladičke in sem jih imela 4 rodovniške mladičke, tako, da veliko več vem o znamkah kot nek veterinar..... še posebno pa za majo pasmi, pa ne rečem kaj vse sem poskusila naj naštejem ZNAMKE.....

aboyanasanna je napisal/a:

vsak hrani kot želi ane, s tem, da je domačo hrano namesto briketov pa res ni nič narobe in ja je razlika, če imaš rodovniške kužke in se veliko več pozanimaš kot pa nekateri, tisti k kupuje brikete in pravi, da naj bi bili dobri ..... 

 in ja je razlika će imaš doma 4 mladičke in čipirane in registrirane. Čisto drugače poskrbiš zanj in daš veliko več zanje.


aboyanasanna

 

Zdaj pa, preden se tema zaklene, bi imela jaz eno vprašanje.

Zate, kot vzrediteljico (če naj verjamem tvoji navedbi "da si vzrejala mladičke").

Kaj glede hrane kot vzrediteljica svetuješ kupcu mladičkov iz tvoje vzreje? Kakšne napotke o hranjenju dobijo od tebe in kakšne repepte za pripravo hrane jim priporočaš?

Hvala.

 

 

Mojca

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

24. maj 2013 16:37

Priporočam brikete http://www.sen.si/canidae.htm

Vsi proizvodi CANIDAE so povsem naravni, narejeni iz sestavin izredne kakovosti in ne vsebujejo koruze, pšenice, soje, polnil, stranskih produktov ter umetnih konzervansov.

 

Bi pa prosila, da se tema zapre, hvala.

 

To kar sem zdaj napisala ne velja za vse kužke



aboyanasanna



Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 24. 2013 16:38

Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 24. 2013 16:44

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

24. maj 2013 16:42

Sestavine
Piščančja mesna moka, puranja mesna moka, jagnječja mesna moka, rjavi riž, beli riž, riževi otrobi, grah, krompir, ovsena moka, ješprenjček, piščančja maščoba (konzervirana z mešanimi tokoferoli), proso, paradižnikova mezga, naravna aroma, mleto laneno seme, ribja moka (oceanske ribe), holin klorid, moka iz mlade lucerne sušene na soncu, korenina cikorije, lecitin, izvleček žajblja, brusnice, beta-karoten, izvleček rožmarina, sončnično olje, izvleček juke (Yucca schidigera), vitamin E, železov proteinat, cinkov proteinat, bakrov proteinat, železov sulfat, cinkov sulfat, bakrov sulfat, kalijev jodid, tiamin mononitrat (vitamin B1), manganov proteinat, manganov oksid, askorbinska kislina (vitamin C), vitamin A, biotin, kalcijev pantotenat, manganov sulfat, natrijev selenit, piridoksin hidroklorid (vitamin B6), vitamin B12, riboflavin (vir vitamina B2), vitamin D3, folna kislina, papaja, ananas.

aboyanasanna

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

24. maj 2013 16:49

 

Zdaj pa, preden se tema zaklene, bi imela jaz eno vprašanje.

Zate, kot vzrediteljico (če naj verjamem tvoji navedbi "da si vzrejala mladičke").

Kaj glede hrane kot vzrediteljica svetuješ kupcu mladičkov iz tvoje vzreje? Kakšne napotke o hranjenju dobijo od tebe in kakšne repepte za pripravo hrane jim priporočaš?

Hvala.

 

Raznovrstno hrano, ker so zelo zbirčni. Po možnosti brikete in kuhana

hrana. Brikete in naprimer enkrat na teden kuhano hrano, ker ne bodo vedno jedli enako.  

 

Ne smejo jesti sladkorja, čebule in česna, vedno gledam sestavine.

O tem bi se dalo pogovarjati še pa še....

 

Imamo pa različna mnenja.....

 

 

Odvisno od posamezne pasme.

Nekaj linkov

http://www.aro.si/hrana-za-pse/prispevki/39-psi

http://www.hov-hov.si/index.php/Prehrana/ana

http://www.hov-hov.si/index.php/Prehrana/bra

 

 


aboyanasanna

 




Sporočilo je spremenil(a) aboyanasanna dne 24. 2013 17:22

aboyanasanna  

član od: 23.3.2013

sporočila: 57

24. maj 2013 17:28

Bi prosila za zaklep teme?

aboyanasanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti