Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15165

30. maj 2013 10:20

Danes mi je všeč dobra volja Babke1951,  ki mi je polepšala hladno deževno jutro. Všeč so mi cvetoče potonke v vazi iz maminega vrta, ki omamno dišijo.. Všeč mi je, da sem že posadila paradižnike, ki sem jih dobila v dar ( še so dobri ljudje) in lepo uspevajo na balkonu. Všeč mi je, da sem dobre volje.....

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

30. maj 2013 12:37

Meni je pa všeč, da se najde kdo, ki mu je všeč, ker je dobre volje. Na take "malenkosti", ki sploh niso malenkosti, vse prepogosto kar pozabimo.

 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. maj 2013 13:03

Imam srečo, da sem tretja babica mali ljubki deklici. Dobro urco sva preživeli v lepo urejeni igralnici v centru Ljubljane.

Če še kdo ne ve, v Mali ulici je čudovita igralnica, ki za dva eura ponuja zelo veliko za male in velike otroke. Upam, da to ni reklama, ki bi komu škodila.Všeč mi je, da ima naše mesto posluh za otročke in njihove skrbnike.

 

naor

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

30. maj 2013 13:15

Všeč mi je današnji deževni dan, ker je tako spokojno.

Všeč mi je, da se bliža vikend, ki ga bomo preživeli sami, brez obveznosti.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

30. maj 2013 13:29

naor je napisal/a:

Imam srečo, da sem tretja babica mali ljubki deklici. Dobro urco sva preživeli v lepo urejeni igralnici v centru Ljubljane.

Če še kdo ne ve, v Mali ulici je čudovita igralnica, ki za dva eura ponuja zelo veliko za male in velike otroke. Upam, da to ni reklama, ki bi komu škodila.Všeč mi je, da ima naše mesto posluh za otročke in njihove skrbnike.

 



naor

 

Tega pa res ne razumem.

 

Meni pa je všeč, da sem kljub temu, da me je vreme zjutraj malo zamorilo, zbrala voljo in sedaj uživam v deževnem dnevu, seveda zato, ker imam streho nad glavo in drva v peči

Všeč mi je, ker spet pečem (to je kot droga) .

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

30. maj 2013 13:36

Kako ne razumeš - a dedki pa ne smejo imeti več žena (bivših, sedanjih in bodočih)?

Sonja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

30. maj 2013 14:13

Ahaaa... ok, zdaj razumem. Nisem razmišljala v to smer, hvala.

JJ

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. maj 2013 14:16

Hehe, a ne razumeš?  Moja hčerka ima prijateljico, le-ta pa ljubko hčerkico. Ta hčerkina prijateljica je že vsa leta njunega šolanja rada prihajala k nam, naju povabila na svojo poroko in ko se je rodila njena deklica, naju  tudi z njo obiskovala. Ker sem sama babica bolj na daljavo, sem nekoč čisto spontano rekla, če smem biti njena tretja babica. Bila sem sprejeta.

 

naor

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

30. maj 2013 14:49

naor je napisal/a:

Hehe, a ne razumeš?  Moja hčerka ima prijateljico, le-ta pa ljubko hčerkico. Ta hčerkina prijateljica je že vsa leta njunega šolanja rada prihajala k nam, naju povabila na svojo poroko in ko se je rodila njena deklica, naju  tudi z njo obiskovala. Ker sem sama babica bolj na daljavo, sem nekoč čisto spontano rekla, če smem biti njena tretja babica. Bila sem sprejeta.

 



naor

 

 ... nam pa manjka že druga babica ... jo še iščemo

katjushka

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

30. maj 2013 15:03

Naor, to pa ne gre na tako lahek način, kot si ti tule opisala

da si si pridobila status tretje babice, si v to veliko vlagala, moj poklon, naj ti bo lepo s to deklico si ne znam predstavljati, pri naši hiši so sami fantje, zadnja deklica sem bila jaz, davnega leta 1951

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti