Aktivnosti

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

23. jan 2013 14:05

Toliko gneva s strani samo dveh članic pod eno tematiko je pa popolnoma, absolutno, definitivno, neizmerno ... neberljivo. Sicer res ni moja stvar, ampak, prosim, malo kulture.

Nomen

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

23. jan 2013 16:50

Mygrace, kaj pa, če je popolnoma logično dejstvo, da absolutno dno dosežeš šele, ko si na podlagi parih postov drzneš ugotoviti, da nek vitrualni lik definitivno potrebuje šrinka, ker ima neizmerne težave, katerim botrujejo butasti vedenjski vzorci  

Nomen, ignoriraj, če je neberljivo

LP, V.

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

23. jan 2013 17:53

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Rimljanka, referirala sem na opis Vendeline Jr. To kar opisuje je šminkarjenje po telovadnici in čisto nič drugega. Pa napiši svoje izkušnje, da imam primerjavo. 



Vanja

 

Prav gotovo je malo odvisno, kam hodiš, jaz hodim na RPM vadbo, ki je podobna spiningu, moram reči, da je to resna, visoko intenzivna vadba, meni je veliko bolj zanimivo, kot vozit sobno kolo doma pa četudi pred TV,

tukaj ura mine tik-tak,

kolk bo zato več kondicije še ne vem, upam, da bo spomladi lažje začet zunaj,

je pa tako da smo po tej vadbi čisto vsi totalno prešvicani in utrujeni- čeprav seveda nastavljaš težavnost sebi primerno, kolikor pač zmoreš,

ker včasih gledam , da ostali, ki obiskujejo drugačne vadbe se na uri komaj kaj prepotijo...ampak pač vsak po svoje.

tabu

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

23. jan 2013 18:01

Pa še za marec, avtorico teme, ki smo jo precej zavižale drugam:

kot so ti že druge rekle, sama se najbolje poznaš, jaz poleg vrta veliko kolesarim, tam sem poleg že poznanih dobila nove kolegice s katerimi si naredimo prijetne turce- nekaj ur kolesarimo, potem pa še mal pijačke in klepeta ( ali pa že vmes),

po dolgih letih sem začela spet peti pri zboru- takem, kjer skoraj nobene nisem poznala, pa so spet nova znanstva in zanimiva doživetja.

tabu

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

23. jan 2013 18:44

[citat=--Mygrace--]

Taki oddajajo eno tako energijo.... 


Ja Mygrace, pri tebi je "ene take energije" res veliko.

minka2

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

23. jan 2013 22:03

Bernarda, meni je polepšala večer. Hvala!!!

Mateja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. jan 2013 22:54

tulka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. jan 2013 0:47

To pa je zgodba, ki ti pogreje srce. 

 

naor

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. jan 2013 7:44

Se strinjam. Pa ne samo pogreje srce, lahko te tudi opogumi za dejanja, ki si si jih mogoče dolgo želel, pa nikoli zbral dovolj poguma. Nikoli ni prepozno!

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti