Kako brezplačno do nove kuhinje

Sol in Poper  

član od: 26.12.2012

sporočila: 3

tema odprta - 26. dec 2012 14:55 | ogledi: 4.781 | odgovori: 1

Na TV3 januarja prihaja nova kuharska oddaja Sol in poper, ki jo bo vodila simpatična gurmanka Oriana Girotto.

Vsak teden se boste Vi, dragi kuharji pomerjali v kuharskem znanju za edinstveno in bogato nagrado, ki se je noben pravi kuhar ne brani. 

Zato dragi kuharji/gurmani/ljubitelji kuharskih oddaj/kreativci/vegetarijanci/mesojedci/kuharji ki boste to šele postali/babice/dedki/mladi/stari...v glavnem vsi ki čutite željo po kuhanju in dobri hrani prijavite se in svoje kuharsko znanje delite z nami.

Kako se lahko prijavite? Čisto preprosto. Na Kulinariki.net poiščite zavihek sol in poper  in izpolnite("http://www.kulinarika.net/solinpoper/")prijavnico ali pa nam pišite direktno na naš email naslov "oddaja.solinpoper@gmail.com" . Ne pozabite pripisati tudi svoje telefonske številke. 

Srečno, ustvarjalno in kulinarike polno 2013!

Sol in Poper

Sol in Poper

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

26. dec 2012 16:04

Glede na to,kar sem prebrala v predstavitvi oddaje je časa za kuho samo 20 minut...mislim ,da je to zelo malo časa za pripravo in kuhanje jedi..sama včasih potrebujem več časa za en pošten narezek  ...ali pa se motim in je to mišljeno samo čas predvajanja po televiziji..

Drugače pa sem mnenja da naj bi bila to dobra oddaja..vso srečo ustvarjalcm in kuharjem..



Vrtejbenka

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 26.dec 2012 16:19

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti