Avtomat - balon za vodo

Hakim 3  

član od: 21.2.2004

sporočila: 9

21. feb 2004 12:43

Pozdravljeni ! Tudi mi imamo zanimivo ponudbo ! Aparat , ki ne potrebuje plastenke (balona), ker je priklopljen direktno na vodovodno omrezje in se polni kadar je to potrebno . Voda se precisti , ohladi in pa tudi segreje . Na razpolago imate vedno svezo pitno vodo ohlajeno na najprimernejso temperaturo in segreto vodo na za takojsnjo pripravo toplih napitkov . VEC O TEM NA WEB: www.proactive-water.com Moznost najema , nakupa na obroke ,... Lep pozdrav ! Hakim

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

21. feb 2004 23:33

Hm...tole se je obrnilo kar v brezplačno reklamo... Dana

Hakim 3  

član od: 21.2.2004

sporočila: 9

22. feb 2004 11:21

Da ,... reklama . Vsak je nekaj prispeval za resitev problema . Juliana , Zala , ... pa tudi mi , naj stranka izbere in se odloci pac za najprimernejsi sistem na trgu . Hakim

kokot  

član od: 26.5.2004

sporočila: 90

22. jun 2004 12:36

Malo pozno se vključujem, ampak vseeno. Sicer je tema povezana na splpšno s kvaliteto vode, dietetiko, hujšanjem, boljšim počutjem.....Zakaj bi kupovali vstekleničeno vodo, ki jo pravzaprav imamo v vodovodnih sistemih, zakaj buče z vodo, saj je prav takšna kot iz pipe. Izberemo lahko različne sisteme za pripravo vode, ki je primerna za konsumacijo, namestijo se na vodni vir, poznamo tudi prenosne.Stroški nakupa se prav kmalu obrestujejo! Vedeti moramo samo, kaj želimo odstraniti oz. kaj je v vodi neprimerno. Bojan Kokot

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

22. jun 2004 15:14

Pri nas v službi je star vodovodni sistem in imam občutek kovinskega priokusa. Jaz osebno jo sicer pijem, ker je redno bakteriološko testirana, vendar nekatere moti okus... Lumpica

pure  

član od: 15.3.2005

sporočila: 1

15. mar 2005 17:20

Glede vode 18,9l in aaparatov za vodo si lahko ogledate tudi našo osnovno ponudbo na www.pure.si pure

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti