Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

8. jun 2012 20:38

S-Budget Tortelini polnjeni s sirom Pa pri nas res nismo zbirčni, ampak teh pa ni noben spravil po grlu.

Roncolino

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

9. jun 2012 20:37

Samo popravek bi dala, Terman; " skoraj vsi razlogi za varčevanje s hrano so enaki...."

namreč, varčujem s hrano, pa še zmerom vozim mojo ljubo kripico, ki mi je zelo pri srcu. Pa še kar nekaj podobnih ljudi poznam.

Članek je pa kot večina Mazzinijevih odličen in (pre)resničen.

marjja

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

12. jun 2012 11:09

Meni s- buget in olimp izdelki niso všeč. Ne bom vse povprek kritizirala, a jih ne kupujem.

Drugače sem pa itak navajena na ene in iste izdelke, ki jih že dolgo kupujem, tako, da ne morem skritizirat nobenega .

kar mi pade na pamet so edino zamrznjeni gozdnji sadeži iz Hoferja, ki so grenki kot , tako, da ti pokvarijo celotno pecivo  oz karkoli že delaš z njimi,... Maline so ok. zgleda kot da je nek ribez noter grenek,..

S kupljenimi tortami v marketih je pa tako. Če potrefiš kakšno, ki ti je dobra super!! sicer pa  1kg torte pač ne more bit 7 e, je skregano z matematiko in zaslužkom. Če greš sam kupit sestavine, ki so kaj vredne, se takoj vidi, da ne more bit narejeno s pravo, kakovostno smetano, katera 1 l stane skoraj 5 e, da ne govorim o ostalih sestavinah. Da o svežini niti ne govorim, ker je vse ponavadi zrmznjeno, pol pa ima še vedno dolg rok trajanja in je seveda sveeeže.

Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

12. jun 2012 20:07

KatarinaK, pogledala sem tvoj "salmonelni" link in ti čestitam! Čudovite torte, domišljija 1a. Pa oprostite za skrenitev.

marjja

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

14. jun 2012 17:40

kotanyi mleti muškatni orešček - mi ni dišal kot tist, ki ga sam nastrgaš, tudi okus mi ni bil všeč

mercator brušeni dolgorznati riž - nisem hudo izbirčna in "fina rit" ampak to sem pa komaj pojedla, riž se je razkuhal v neko čorbo, ceni primerno

f0rk

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

15. jun 2012 11:20

Mercatorjev marelični kompot -  iz celega litra dobila tri, da so bile lepe, cele......

Brgita

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

15. jun 2012 13:18

Joj, tile kompoti..:( jagodni kompot od ete- ne vem, a so bile jagode gnile al kaj. Tako razpacane, da so bile neprepoznavne.

 

beli

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jun 2012 20:58

uf. jagodni kompot je pa nekaj, kar nikoli več ne kupim. ew! niti za torte, prelive...zamrznjene jagode so pa drage. v tem primeru se raje odpovem jagodam in delam čokoladno stvar ;)

 

na seznam dodajam SPAR nepekoči ajvar. 1. je malo pekoč (mene ne moti, moti pa dragega) 2. notri ima ne vem kaj, nezgrizljive trde kose nevemčesa. pa ni samo tanek olup paprike ali kakšna koščica jajčevca, ampak nekaj še tršega. 

predlog: hoferjev ajvar lomee. brez konzervansov in sumljivih dodatkov in pa zelo dober

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

16. jun 2012 21:27

Se strinjam z f0rk mercatorjev brušeni dolgozrnati riž je najslabši riž kar sem jih kupila. Nekako ga bomo pojedli ampak res nikoli več. Iz njega je nastala čudna čorba, posodo v kateri se je kuhal smo komaj pomili, ker je bila skoraj polovica riža prijeta na njej.

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

17. jun 2012 9:10

puding iz eurospina: katastrofa, sploh se ne strdi, ko ga daš v vroče mleko...

tudi pšenični zdrob: je zelo fino mlet in ni mogoče delati kaki cmokov iz njega, skuhan pride kot nekakšna kašica... čisto drugačna stvar od našega slovenskega zdroba

mali kuhar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti