Kateri manjši avtomobil priporočate?

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

25. apr 2012 21:24

Hahaha, Ežoj malo spremembe paše povsod

Proxima , enkrat subaru... vedno subaru (velja vsaj zame). Tud ko je toliko snega, da ga poriva pred sabo v klanec, pa še kar gre, da sneg se kar kadi okoli njega... wuhuuu

Tatjana

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

25. apr 2012 21:30

Se opravičujem, vem da to ni manjši avto

Moj manjši avto je Uno, ki je tik pred tem da razpade... odsvetujem... pač Fiati niso znani po kvalitetnem plehu. Imajo pa poceni dele

Tatjana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. apr 2012 21:35

Tako, za vsak dan v mesecu imamo zdaj en avto.

Zdaj pa se lotimo še barve. Navadna ali.......? Mislim, da bo tu prej zmanjkalo možnosti. itd

rimljanka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

25. apr 2012 21:41

ežoj, živ dokaz, da dobrojedci tudi avte poznamo

V bistvu je ravno na tem portalu zagotovljeno znanje iz najrazličnejših področij, saj se v vseh branžah najdejo ljubitelji dobre hrane.

Če kje, dobiš tukaj vse odgovore

 

lp

mzm

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

25. apr 2012 21:51

Hja, rožnate barve, pa z posut (:

Tatjana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. apr 2012 23:01

Take barve, da se bo makino z lahkoto našlo na parkirišču Malim avtom prav pašejo žive barve. Moj Pežojček je bil živo zelen, takoj sem ga našla, bordo rdečega twingeca pa je treba dalj iskati, no, saj s prtljažnikom je vseeno malo bolj opazen.

Loni Makaroni

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

25. apr 2012 23:32

Ni imel pred leti beetle zeleno barvo, notri je bil bel in pri volanu ?

 

Mišzmoke ima čisto prav  In ravno zato je ta forum tako cool!

OlivaB

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

26. apr 2012 13:56

Jaz sem dolgo vozila eno staro Corso (kupila sem že rabljeno, to je bil moj prvi avto), potem pa sem jo bila lansko leto zaradi njene starosti in dotrajanosti le prisiljena zamenjati. Če bi bilo malo več financ pri hiši, bi še enkrat kupila Corso, ker pa je to naš drugi avto, rabim ga izključno zaradi prevoza otrok v vrtec (če ne bi bilo tega, bi imeli en sam avto), in ker financ ni na pretek, sem se odločila, da bom racionalna in sem po moževem nasvetu kupila Hyundai i20. Moram reči, da mi je zelo fajn (čeprav se mi še vedno malo "kolca" pa Corsi, a to le zato, ker mi je bila Corsa tako zelo pri srcu).

Katja D.

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

26. apr 2012 17:50

Nabavi Lupota. WV ima dobre motorje. Pr hiši smo vozili zmeraj nemške avte, med njimi tudi Lupota. Nikoli problemov, samo redne servise pač moraš delat. Priporočam ti pa dizl motor :)

 

 

vd007

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. apr 2012 20:44

Ko sem kupovala avto, sem imela nekaj  neomajnih zahtev, predvsem varnostnih. Odločila sem se za Mazdo2,star model kolnkište,  ki so jo imeli moji prijatelji in so bili do totalke z njo zadovljni. Na internetu sem pregledala: Peguet206, Opel Corsa, v njej sem celo sedela, Clio, VW Polo, Nisan Micra, Toyota Yaris. Vse smo že prebrali.

Potem sem opremila svojo Mazdo2, ki je nisem videla še nikoli. Vseeno sem jo rezervirala kar po telefonu. Nekaj dni pred dobavo sem šla po prospekt in si izmislila barvo, pa je moj model ni imel. S strahom so naročili en kos eksotične barve, ker so se bali, da je ne bodo mogli prodat.

Evo, ko sem jo šla en dopoldan pogledat, je bila ljubezen na prvi pogled, pravzaprav internetna.

Z njo sem zadovoljna,moti me le to, da je res edini v tej barvi, pa vsi vedo, kjer sem se potikala. Ko se ukvarjam z detektivskimi akcijami ( beri, ko z rešeptlinom sedim v zasedi), se moram res skriti.

Ali pa vzamem maminega twinga, ki je rdeč in bolj neopazen.

Mazda2 je potešila vse moje potrebe.

Iz moje zgodovine je legendarni Fiat750, z sedeži za ležanje. Bolj je bil praktičen Renault4.

PS. Vsi svetovalci, ki so po mojem nakupu, povesili nosove, ker jih nisem poslušala, so nad izbiro navdušeni. Toliko o priporaočilih. Pravijo, da sta model in barva, prav za moj temperament.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti