Frina,ne predstavljam si kakšne barve je torej?
In kakšna detektivska posla so to? ![]()
![]()
Kateri manjši avtomobil priporočate?
Oh, jaz si pa komot predstavljam, OlivaB...![]()
![]()
![]()
![]()
In...si se že kaj odločila, kaj bi vzela ?![]()
ibiza, a je živo roza? ![]()
![]()
![]()
Men se zdi, da je frinin avtoček kakšne hude zelene barve.
rrrHudo rumene ali pa strupeno oranžne ![]()
Kaj pa Fiat 500? Avto je res lep in nekaj posebnega. Če ne pretiravaš z dodatno opremo pa tudi poceni.
JabolkPa mini moris, ali cooper....aaaaaaaaaaa???![]()
Tole je pa moj sanjski:
Mygrace| ribaracarak je napisal/a: |
Men se zdi, da je frinin avtoček kakšne hude zelene barve.
|
Da ni tak kot moj ? Če slučajno v Sočo pade ga je težko najti .
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
