| vd007 je napisal/a: |
Pa mini moris, ali cooper....aaaaaaaaaaa???
|
To je tudi v redu, čeprav ša melo dražje :)
Jabolk| vd007 je napisal/a: |
Pa mini moris, ali cooper....aaaaaaaaaaa???
|
To je tudi v redu, čeprav ša melo dražje :)
Jabolk| ribaracarak je napisal/a: |
Men se zdi, da je frinin avtoček kakšne hude zelene barve.
|
Ni zelen. To je bila običajna barva. Meni se je zdela bolj tvegana kot moja, pa jih je na cesti veliko.
F r i n aWau, Frina!![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.