Kateri manjši avtomobil priporočate?

vd007 je napisal/a:

Pa mini moris, ali cooper....aaaaaaaaaaa???



vd007

To je tudi v redu, čeprav ša melo dražje :)

Jabolk

ribaracarak je napisal/a:

Men se zdi, da je frinin avtoček kakšne hude zelene barve.



rrr

 

Ni zelen. To je bila običajna barva. Meni se je zdela bolj tvegana kot moja, pa jih je na cesti veliko.

F r i n a

Wau, Frina!

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.