Alternativa, pomoč sebi in drugim,pozitivna energija...

tijasa  

član od: 15.4.2012

sporočila: 25

18. apr 2012 9:23

Očitno se napačno izrazila, ne iščem vilinčkov itd. Večina ljudi ima čredni nagon, mene zanimajo mnoge "stvari".     

tijasa

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

18. apr 2012 9:30

Moja pozornost se je zaustavila na stavku: "Rada se družim z ljudmi, ki so meni podobni in boljši od mene."

Se nisem mislila oglasit, pa je tudi mene presenetilo Tijasa, da imaš 38 let. Nekako se mi zdi, da pri teh letih človek ugotovi, da nihče ni boljši ali slabši od tebe.  Saj nismo na tekmovanju, kjer zbiramo pike za čim boljši rezultat. Ljudje smo si le različni po karakterju, čustovanju, pri izkušnjah in veščinah.

Pa veliko sreče na tvoji življenjski poti ti želim.

 

Vilma

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. apr 2012 9:35

Najbrž ciljaš na lonce, ponve, pekače, modelčke...a ne? Glede na to, da imaš 3 otroke, sem skoraj prepričana, da te zanimajo te stvari in izkušnje drugih, kako velike "te stvari" uporabljajo, da so vsi siti, zadovoljni, zadovoljeni...

Čeprav, pri nas na kmetih tudi rečemo, da nekdo dela "une stvari", ko se na slamci al pa na senu mečka z ljubljeno osebo.

Pa ena mi je povedala, da se ogromno "unih stvari" dobi že pri nas...pred leti pa si ta čuda lahko videl le v Amsterdamu.

Komaj čakam, da poveš, na katero "stvar" ti ciljaš.

Ognjič

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

18. apr 2012 9:38

Tijasa dobrodošla med različnimi ljudmi. Vse kar odstopa od večine, ponavadi ni razumljeno. Tudi sama veliko raziskujem, ampak bolj potiho, ker drugače je možno izpasti kot čudak in teh se družba zelo otepa. Ne kritiziram ne " normalnih " ljudi in ne " čudakov ". Vsi imamo pravico iti skozi življenje na naš način.

Lep dan vsem !

banana130

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

18. apr 2012 9:41

Pa glede raziskovanja ne mislim ne mečkanja in ne uporabe čudnih substanc, da smo si na jasnem

banana130

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. apr 2012 10:28

spagon je napisal/a:

Očitno sem nevedna, upam da ne bom zlobna, sam a niso samorogi uni lepi konjički iz pravljic in vilini tista lepa bitja iz mitologije? In zdaj slišim, da jih lahko na nekih potovanjih tudi vidiš?



saša

Saša, po moje nimava ta pravih očal na nosu.

Loni Makaroni

tijasa  

član od: 15.4.2012

sporočila: 25

18. apr 2012 10:31

Kot otroku so se mi pojavljale nenavadne zadeve, katerih nisem razumela, le všeč mi bile. Ko sem spoznala, da mi starši ne verjamejo, kaj šele okolica v kateri sem bivala, sem molčala in vse obržala zase in svojico prijateljico igračko, muco. Molk je bil rešitev, da nisem lažnjivka in zmešan otrok.  Leta So tekla vse moje dogodivščine sem dala na stranski tir in jih imela za hobi. Ustvarila svoje življenje in družino. Ko mi je zbolela hči in ji zdravniki niso znali pomagati, sem se po svojem občutku,  obrnila po pomoč k  "zdravilki". Ta ji je pomagala,  hči ozdravela brez bolnišnice in zdravil. Te terapije so bile zelo drage a takrat cena ni igrala vloge, šlo  je za življenje mojega otroka. Tako sem vse nadaljne  zdravstvene težave svojih otrok. reševala pri tej gospe in zapravila mnogo denarja za katerim mi ni žal. Ko sem izgubila službo in nisem imela denarja in sem zopet prišla po pomoč k gospe,ki je z menoj in mojo družino delala več let,  zavrnila.Ko boš imela denar pridi, to bile njene besede. Bila razočarana in nemočna  z bolnim otrokom.Ko sem odhajala iz njene hiše sem  srečala žensko,ki je bila zaposlena pri njej. Povedala ji, da se mi ne zdi pošteno, da ne pomaga, če nimaš denarja.Ni imela pravega odgovora. Veliko znate narediti sama,vendar se tega ne zavedate, mi je rekla.. Začela sem brskat po različnih literaturah reiki, ponovna povezava in spoznala nekaj ljudi, ki ima s tem izkušnje.

tijasa

tijasa  

član od: 15.4.2012

sporočila: 25

18. apr 2012 10:35

Vseeno mi kar si drugi mislijo o meni, različni smo in vsak ima svoj prav.

tijasa

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. apr 2012 10:36

spagon je napisal/a:

Očitno sem nevedna, upam da ne bom zlobna, sam a niso samorogi uni lepi konjički iz pravljic in vilini tista lepa bitja iz mitologije? In zdaj slišim, da jih lahko na nekih potovanjih tudi vidiš?



saša

A dej no, Spagon? A reeees? Prav nikoli jih še nisi videla? To ti pa skoraj ne verjamem ... pomisli malo ... recimo zgoooodaj zjutraj na poti iz kakšne fejst žurke domov, v študentski dom ....

Saj bom nehala, obljubim

 

 

 

Mojca

tijasa  

član od: 15.4.2012

sporočila: 25

18. apr 2012 10:51

 Spoznala sem, da človek naredi veliko sam v vseh pogledih.  Potrebuješ le prave informacije. Zato me zanima prav vse, izkušnje ostalih "čudakov" ) Denar ni vse, vsak je dolžan pomagat po svojih zmožnostih. Če pomagaš drugim pomagaš sebi.Moraš najprej sebe pošlihtat,da lahko pomagaš drugim)

tijasa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti