Smem prosit?

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

4. feb 2012 6:30

Se podpišem pod vse tole, Beatric !

 

 

 

Kotarca

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

4. feb 2012 10:57

Tale tema je pa očitno tako zanimiva, da se v njej oglaša neverjetno število kulinarikov oz. kulinaric, katera imena so mi popolnoma neznana.

Me pa veseli, da sem jih spoznala in vsem pošiljam prijazen zimski pozdrav.

syu

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. feb 2012 10:49

Nikjer nisem posebej omenila, ampak jaz sem se že umaknila pred kakima dvema letoma in pridem nazaj le v izjemnih okoliščinah.

Vzela sem si pravico do izbire, kjer je pretehtalo načelo, da če ni za bit je pa za it.

F r i n a

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

6. feb 2012 11:10

leandros je napisal/a:

...ker se mi res ne da ubadati z ljudmi, ki so polni sami sebe, "najpametnejši" in kateri mislijo, da se mora cel svet okrog njih vrteti (vedno eni in isti). Ker pa te osebe ne predstavljajo nikakršnega pomembnega faktorja v mojem življenju bom še naprej "ostala" tukaj, predvsem iz veselja do kulinarike. Ne jim dati tega veselja in se jim umikati.      



leandros

Brgita

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

6. feb 2012 11:24

Bilo bi zanimivo še napisati, kdo so najbolj moteče osebe tule na Kulinariki. Nekakšna lestvica največjih težakov/inj zaradi katerih se ne da več bit tukaj. Je pa vprašanje ali si to kdo sploh upa napisat. Ker po klasični slovenski navadi bi vsi nekaj šinfali za vogalom, v obraz je pa težje povedati.

hedonist

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

6. feb 2012 17:06

Jaz si upam, pa ne bom....

zoja2

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

6. feb 2012 17:26

hedonist je napisal/a:

Bilo bi zanimivo še napisati, kdo so najbolj moteče osebe tule na Kulinariki. Nekakšna lestvica največjih težakov/inj zaradi katerih se ne da več bit tukaj. Je pa vprašanje ali si to kdo sploh upa napisat. Ker po klasični slovenski navadi bi vsi nekaj šinfali za vogalom, v obraz je pa težje povedati.

hedonist

 

Pa se ne bojiš, da bi bil previsoko uvrščen?

pirnica

andreja62  

član od: 9.11.2010

sporočila: 24

6. feb 2012 17:37

A mogoče kdo ve, zakaj se na "oblačilnem raportu" nič več ne dogaja?

 

 

Jaz sem predvsem za strpnost in delovanje po načelu: Tisto, kar ne želiš sebi, ne delaj drugim.

 

 

Snežni pozdrav iz Dolenjske!

 

andreja62

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

8. feb 2012 18:16

Takole,hedonist je izval,jaz sem imela preveč časa,pa sem šla malo brskat po starih temah.Tako je,če te pustijo doma ali brišeš prah po policah ali pa tu "lezem" po zaprašenih temah.Sem prišla do kar zanimivih ugotovitev,ker pa se v tej temi nisem oglašala,niti se ne tiče mene,priporočam tistim,ki jih to zanima,da naredijo,kot sem jaz.Res gre kar nekaj časa,vendar sem v teh temah našla tudi kak zanimiv nasvet,marsikaj mi je bilo lušno prebrat,marsikatero pa sem preskočila.Zato,ker je kar nekaj tem zašlo na podoben način,kot je ta.Prebirala sem kulslo že veliko pred tem,da sem postala članica.(Sem se včlanila bolj zato,da lahko shranjujem recepte.)

"top" 10 se najde dokaj hitro

zagovorniki tega top 10 so tudi zelo hitro vidni

Ne smem pa pozabit na št.1 res v zelo dobrem smislu.ežojevo pisanje mi je skoz in skoz prijetno,ni smiselno naštevat,kaj študent obvlada,kaj šele bo,ko bo diplomiral.Pa meni posebej drage mameF, dragičke, mamamie, naor...eh,pa še jih je

Tako,da veselo branje po starih temah,če koga zanima,verjetno pa vsak pride do različnih rezultatov..

p.s. hedonist,žal,na moji lestvici nisi prišel v izbor med prvih 10

 

 



ultranova

Sporočilo je spremenil(a) ultranova dne 08. 2012 18:19

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

2. mar 2012 13:01

Pozdravljeni

ponovno se obračam po pomoč na kulinariko,a  je tu kakšen ,ki ima angleščino v malem prstu -nujno rabim pomoč prosim  lahko na zs

 

hvala že vnaprej in lep pozdrav

harmonika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti