Kaj jesti v mcdonalcu?

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

27. dec 2011 21:01

No da poročam, smo jedli: mož big mac, jaz in sin tortilijo z piščancem, hči pa nek hamburger, zraven pa vsi pomfri in kokakolo. Jaz sem bila sita do precej pozne večerje, pa ne jem malo, cena pa je bila 20€, tako da mi ni bilo nekaj hudooo drago, je pa res, da če greš v nek Špar, hmmm ja no precej več dobiš. Za včasih je...Pa hvala vsem za komentarje.

Teka

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

27. dec 2011 23:49

Ravno danes sem nameravala v McDonalds, pa je bila na vseh petih blagajnah tako velika kolona, da sem si premislila, in se vsedla v restavracijo poleg. In sem dobila ogromen hamburger. Polovico sem ga uspela pojesti, polovica pa je fanta počakala. Cena pa je bila ista.

yulchi

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

20. feb 2012 10:42

Teka je napisal/a:

drejček, vem da nisem nič zamudila, ampak otroka že zelo dolgo, (več let :))žicata. Pa da vidimo ;)


Aja,linka ne odpre, error



Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 26.dec 2011 09:24

 

Za otroka vzemi otroški meni .. priložene so še kakšne igračke. Moj je najraje jedel "piščančje nagece"  in pomfri in obvezno juice  in balon za domov

 

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti