No da poročam, smo jedli: mož big mac, jaz in sin tortilijo z piščancem, hči pa nek hamburger, zraven pa vsi pomfri in kokakolo. Jaz sem bila sita do precej pozne večerje, pa ne jem malo, cena pa je bila 20€, tako da mi ni bilo nekaj hudooo drago, je pa res, da če greš v nek Špar, hmmm ja no precej več dobiš. Za včasih je...Pa hvala vsem za komentarje.
TekaKaj jesti v mcdonalcu?
Ravno danes sem nameravala v McDonalds, pa je bila na vseh petih blagajnah tako velika kolona, da sem si premislila, in se vsedla v restavracijo poleg. In sem dobila ogromen hamburger. Polovico sem ga uspela pojesti, polovica pa je fanta počakala. Cena pa je bila ista.
yulchi| Teka je napisal/a: |
drejček, vem da nisem nič zamudila, ampak otroka že zelo dolgo, (več let :))žicata. Pa da vidimo ;)
|
Za otroka vzemi otroški meni .. priložene so še kakšne igračke. Moj je najraje jedel "piščančje nagece"
in pomfri in obvezno juice in balon za domov ![]()
vd007
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
