Medenjaki

kravcar10  

član od: 28.11.2002

sporočila: 1

tema odprta - 12. dec 2003 19:18 | ogledi: 2.365 | odgovori: 1

Pozdravljeni

Zanima me, kje se dobijo začimbe za medenjake. Rada bi poizkusila nove recepte za medenjake, vendar ti medenjaki vsebujejo začimbe, ki pa jih nisem dobila nikjer.

Bila bi vam zelo, ampak res zelo hvaležna, če bi mi povedali, kje se jih da kupiti.

Hvala vam in lepe praznike

Tanja

Temo je spremenil(a) kravcar10 dne 12. dec 2003 19:19:35

Temo je spremenil(a) kravcar10 dne 12. dec 2003 19:20:14

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

12. dec 2003 20:14

Lep pozdrav Tanja! Jaz pečem medenjake z začimbami od KOTANY - Honig Lebkuchen. Je že mešanica začimb katera vsebuje: cimet, muškatni orešček,koriander,klinčke,piment,koprc,ingver, janež,poper, janeževo zvezdico ter kardamon. I vrečka zadošča za 1 kg testa. Na vrečkici je priložen tudi recept. Mislim, da se kar splača, ker drugače moraš vse začimbe posebej kupit. Začimbe se da kupit v vseh večjih nakupovalnih centrih, jaz sem jih kupila v SPARU vem pa da se jih tudi dobi v Mercatorju. Pa naj ti uspejo. Tudi tebi lepe praznike. Karmen Karmen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti