Kako se vam zdi tale jedilnik?

LUMPIJALKA  

član od: 14.6.2011

sporočila: 16

10. nov 2011 22:19

Pozdravljeni!

 

Se strinjam z vsemi vami...Martinovo je tudi pri nas zelo pomembno saj je pri hiši kar nekaj vinske trte. Po slastni juhici , goski,mlincih, zelju ,solati, parženem krompirju, rdeči pesi in potici...Vedno pripravim še nekaj bolj sočnega. Vedno se zelo razveselijo ali domačih kremnih rezin ali pa princeskinh krofkov....

Oglasila sem se ,ker nikoli skoraj nimam možnosti katere od sladic poskusit,saj prej zginejo...

Lep vikend vsem!

 

 

 

To je pač moje mnenje...

 

LUMPIJALKA

matejaoz  

član od: 1.6.2010

sporočila: 329

13. nov 2011 16:47

Da poročam, kako je bilo: enkratno! Vse, od družbe, hrane, pijače,zabave,...

Sem se držala jedilnika, le namesto jote sem naredila enolončnico z govedino (neke vrste goveja kisla juha) in je zelo pasala, priznam, bolj kot bi jota.

Prijateljice pa so se zelo potrudile, in so spekle goro izjemno dobrega peciva: jabolčno pito, jogurtovo pecivo, drobne kekse,...

Tudi vsem vam hvala za namige in nasvete, predvsem pa za želje po dobri zabavi, ki so se uresničile!!

 

 

matejaoz

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

13. nov 2011 17:22

, Matejaoz.

 

Pozdravček!

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

13. nov 2011 17:34

Lepo slišat, lepo, da si poročala, sedaj pa si odpočijte.

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti