Oddam račke (indijske tekačice)

Luidor  

član od: 18.9.2007

sporočila: 7

tema odprta - 3. okt 2011 16:31 | ogledi: 12.229 | odgovori: 10

Oddajam 5- in 3-mesečne račke in racmančke divje barve, vsi so potomci rac na fotografiji. Raca je zelo skrbna mama in pridna nesnica. Krmljene so z Alpenkorn eko krmili in eko koruzo, poleg pa pojedo še prav vse polže. So zelo enostavne za vzdrževanje.

Zainteresirani pokličite na 041 510 901.

Hvala za ogled,
Katarina

Luidor

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

3. okt 2011 16:39

A to so te famozne indijske tekačice, po katerih je nekdo že spraševal par mesecev nazaj. Luštne, samo kaj, ko jih nimam kam dati. Bo treba polže še naprej na roke pobirat :).

kaja45

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. okt 2011 16:59

Tele race verjetno za bivalno okolje mus rabijo vsaj kak ribnik ali nekaj drugega vodnatega?!

tjas

neznan uporabnik

3. okt 2011 17:10

Pa to ni več res ali je? Mislim, enaka tema v roku mesca o indijskih tekačicah. Ma noro. Jaz se vse bolj nagibam, da več tle ne bom sodeloval. Ne bom se dal izpisat. Eh....brezveze že vse skup postaja. Nonstop oglasi in oglasi in taki prikriti. Od tistih, ki niti donacije ne dajo. Ma, podn od podna.

 

MULTI_reloaded

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

3. okt 2011 20:46

Oddaja ni prodaja, torej lahko tema ostane.

neznan uporabnik

3. okt 2011 20:51

A pol jaz lahko tud napišem, da oddajam stanovanje pa cifro poleg?

 

Al bi bilo pravilno, da podarjam????

 

 

 

MULTI_reloaded

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

3. okt 2011 21:32

Multi, a nisi ti že nekaj časa na tem forumu? Potem bi verjetno moral vedeti da ostaja stran na forumu z imenom Mali oglasi kulinarika. Opis : prodaja in kupovanje kulinaričnih in gospodinjskih artiklov. Komercialni oglasi niso dovoljeni. 

Torej če želi prodati par prašičkov ali pa kakšnega piščanca, mi bo to verjetno doveljeno. Če bi pa se prijavila kot Perutnina Ptuj in oglaševala ter prodajala piščance na ta način, bi bilo pa to komercialni oglas.

Še enkrat, saj nisi nov na forumu, poglej kaj vse se je že pisalo na malih oglasih. Glede stanovanja se mi zdi da ne spada pod prodaja in kupovanje kulinaričnih in gospodinjskih artiklov. 

 

kaja45

neznan uporabnik

3. okt 2011 21:45

Seveda sem. Samo Luidor ma od 2007 dva posta objavljena. To so 4 leta. Jaz sem bil prej Multivitamin, sedaj sem to kar sem. In sem objavil sigurno 2500 postov v enem letu in 2 mesecih. Vmes sem brisal ali so me brisali.

 

Jaz nimam popolnoma nič proti, da Luidor to dela. Ne proti njej ali njemu. Pisal sem na splošno. Kaj je oddaja in kaj prodaja in kaj je podariti. Tu pa je razlika. Še jaz si ne drznem napisat, da bi kaj oddajal. Pojem oddaja pomeni pač oddaja. Če bi blo pa darilo ali dajem bi bilo vse okej. Ker drugač se tle še v večje drobnarije spuščajo. Oddaja rac,stanovanja,kuhinje, je pogodba, ki nosi dnar. Prodaja je tudi to. Dajati ali podariti pa ni.

Ko greš na morje ti tudi oddajo sobo,apartma al karkol že. Ti ga ne dajo v uporabo ampak oddajo.

 

 

MULTI_reloaded

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

3. okt 2011 21:48

JAz moram mamo vprašat, če bi bila zainteresirana. Sporočim. Samo fajn bi bilo vedet s katerega konca Slovenije ste.

lP

božena

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

3. okt 2011 21:49

Multi ti pa parkrat globoko vdihni.

božena

vrankari  

član od: 18.2.2010

sporočila: 13

7. nov 2011 8:05

lp. Ali ste že odali račke drugče bi se zmenili da, bi jih jaz vzel.

vrankari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti