Kam na romantično večerjo

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

26. maj 2004 12:59

Snorci, bila v turski restavraciji. Cisto vredu, ni pa nic izjemnega, razen kostanj v medu. Ta mi je bil božanska. Sicer je bila hrana zelo povprečna. In cene se mi zdijo malo visoko za tisto, kar nudijo. Splača se poskusiti vodno pipo, tudi če sicer ne kadiš. Tobak z okusom jabolka. Super. Pomlad, pred nedavnim sem bila ponovno v Fortunatu oziroma Manni, kot se imenuje sedaj. Bili smo v prostoru zgoraj desno. Prav nič romantično se mi ne zdi. Mize so preveč skupaj in ne morem si predstavljati, kako bi bilo, če bi bile zasedene. Mi smo bili na srečo sami. O hrani pa si oglej mojo oceno. Mimika

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

24. mar 2006 12:03

Mene pa zanima, kje je v Ljubljani kitajska restavracija Kitajska zvezda in če ste že bili tam, kakšne so vaše izkušnje? pa prosila bi za čimbolj natančen opis lokacije, če je možno... Cukrčk

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. mar 2006 13:13

Kitajska zvezda Hrenova 14 01 425 88 24 Na Hrenovo ulico pa zaviješ desno potem ko si že prečkala most čez Ljubljanico in sicer s Cojzove (ali Zoisove), ki je nadaljevanje Aškerčeve ceste. Pelješ se v smeri Dolenjske.Se pelješ mimo faksa za arhitekturo, na drugi strani so Križanke, potem je tisti most čez Ljubljanico, takoj zaviješ desno in poiščeš prvo prosto parkirno mesto, ker Kitajska zvezda je kmalu na začetku in sicer na tvoji levi. Je dobro vidna. Če greš pa s trolo, je najbližja postaja Glavni trg, bus številka 3, smer Rudnik, če greš gor pri Konzorciju, je to tretja postaja. Loni Makaroni

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. mar 2006 13:58

Meni je zelo všeč v Maximu. Prej po telefonu pokličem šefa restavracije, se dogovorim za jedilnik in vse teče kot namazano. Lahko se zmeniš tudi za polovične porcije. Si sploh ne predstavljam, da bi morala pojest celo, bi me še razneslo. So pa cene....juhuhu, tako da se je na to bolje pripraviti v naprej. lp Vesna

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

24. mar 2006 16:06

Loni, najlepša hvala za tako izčrpen opis! Res ne bo mogoče zgrešiti! Cukrčk

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

24. mar 2006 19:38

Reca ne morem verjet polovične porcije v Maximu??? Bi mogla vsaj trojno porcijo pojesti, da bi bila sita. Dvomim, da je iz njihovih porcij možno narediti polovično.. So pa pregrešno dobri. Postrežba fenomenalna. Včasih sem rada zavila k Grmu, zdaj že dolgo nisem bila. Nad Manno nisem bila najbolj navdušena. Krištof je odličen, Čuber ravno tako. Zadnje čase pa pogosto zahajava k Mihovcu, hrana je odlična pa še zavrtiš se lahko na plesišču. Moraš pa biti pripravljen na živahno vzdušje. Suzi

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. mar 2006 1:05

Suzana prisežem, oba z možem sva imela eno porcijo. Res so bile tukaj po dve predjedi, pa glavna jed, pa še pred tem neki kruhki z maslom.....na koncu čudovita sladica, vmes vinček, ti povem, mislila sem, da me bo razneslo. In ko sva odhajala sem dobila prečudovito vrtnico. Pri Mihovc mi pa ni bilo ne vem kako všeč. Mogoče zato ker zame tam ni bilo ne vem kakšne izbire. lp Vesna

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

26. mar 2006 16:57

Midva sva tudi jedla vsak dve predjedi (hladno in toplo) glavno jed in sladico. S tem da sva pojedla še dve košarice njihovega fantastičnega kruha. Po koncu nisem bila sita. Ravno prav. Njihov cimetov sladoled s suhimi slivami, mnjami.. Ja Mihovec ni ravno za romantično večerjo je pa izvrsten za razne zabave. Njihov bučni kruh.....Sploh se splača jih obiskati v sezoni buč. Za romantiko pa sta Krištof in Čuber zelo primerna. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti