Rezalnik za hrano?

Barbi5  

član od: 12.8.2009

sporočila: 33

tema odprta - 10. avg 2011 7:18 | ogledi: 6.916 | odgovori: 6

Prosim za en nasvet. Namreč moja babi ne more tako dobro več prežvečiti oz. pogoltniti npr. kos govedine. No, sicer gre, ampak ona bi si rada stvar olajšala. Kakšen pripomoček mi svetujete, da ji kupim? Mešalnik? Rezalnik? Palični mešalnik?

Sama imam 2 mešalnika, vendar večja, predvsem jih uporabljam za mletje npr.paradižnika, mase za palačinke in kekse, peciva... palični mešalnik pa je bolj za kuhane stvari, se mi zdi, no mehkejše.

Babi bi pa rada zmlela naprimer kose govedine, piščanca, kakšno jabolko, hruško in podobno.

Preden nekaj brezveze kupim, bi pa rada vaša mnenja, če slučajno kdo kaj stvari bolje pozna od mene!?!?

Hvala lepa vnaprej! LP!

Barbi5

valikaben  

član od: 31.12.2008

sporočila: 161

10. avg 2011 7:24

ponavadi se hrana, ki se uporablja kot pasirana, pasira po kuhanju, ko je jed gotova. za mletje svežega mesa in napr. jabolka boš težko dobila sekljalnik v enem. pa saj meso lahko že kupi zamleto??

Sicer pa imam jaz nov bosc-ev multipraktik in je super, za vse mogoče rezanje, sekljanje, pasiranje... a za meso nisem ziher, da bi šlo...

 

valikaben

Barbi5  

član od: 12.8.2009

sporočila: 33

10. avg 2011 7:26

Hvala! Narobe sem napisala-ona bi mlela že kuhano meso!! Nič surovega!

Barbi5

Barbi5  

član od: 12.8.2009

sporočila: 33

10. avg 2011 7:32

KRIZNANA - tale Bosch mi pa "diši"... hmmm :)

Barbi5

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. avg 2011 7:54

Tale Bosch se prav fajn obnese tudi pri meni doma.

Loni Makaroni

Barbi5  

član od: 12.8.2009

sporočila: 33

10. avg 2011 8:16

Hvala, Loni ;)) Danes grem po trgovincah (sem vidla, kje ga prodajajo)...

Barbi5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti