Učbeniki, delovni zvezki in ostalo za srednje šole/gimnazije

BubyLuby  

član od: 31.7.2011

sporočila: 7

5. sep 2011 16:02

 

 

Ostalo mi je še naslednje:

1) KEMIJA - laboratorijske vaje - navodila za učitelje. V bistvu so notri rešitve za laboratorijske vaje. =>5€

2) Kemija za gimnazije 2 (Nataša Bukovec, Darko Dolenc, Boris Šket)-učbenik (nepopisan) =>8€

3) Fluor ni flour (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=>7€
4) Anenin (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=> 9€
Cena obeh: 15€.

5) Na pragu besedila 1 - delovni zvezek za slovenski jezik v 1. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol (Marja Bešter, Martina Križaj Ortar, Marija Končina, Mojca Bavdek, Mojca Poznanovič, Darinka Ambrož, Stanislava Židan)-malo rešen ~5€

6)Na pragu besedila 3 - delovni zvezek za slovenski jezik v 3. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol-malo rešen ~ 8€ (nov 15,8€)

7) Na pragu besedila 4 - delovni zvezek za slovenski jezik v 4. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol - NEREŠEN - 10€

9) Zbirka maturitetnih nalog za nemščino (1995-2003)-malo rešena- 8€

10) Svet književnosti 3 (učbenik za književnost) ~14€
11) Svet književnosti 4 (učbenik za književnost) ~13€
Cena za oba skupaj je 25€ ;)

12)Deutsch mit Grips 1 - DZ  ~8€

13)Deutsch mit Grips 1 - UČB  ~12€

14)Deutsch mit Grips 2 - DZ  ~8€

15) Deutsch mit Grips 2 - UČB ~12€

16) Opportunities Intermediate : učb  ~ 15€

17) Opportunities Intermediate: dz ~ 10€

18)  Opportunities Intermediate: ~ 4€

19) Stare dobe - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Andreja Valič Zupan)- za 1. letnik gimnazij ~5€

20) Srednji in novi vek - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Maja Vičič Krabonja) - za 2.letnik gimnazij ~5€

21) Naloge iz Organske kemije. (Margareta Vrtačnik, Boris Šket). So nerešene in nepopisane.
=> 6€

22) Biologija (Smilja Pevec) - Laboratorijsko delo    ~ 3€ (delno izpolnjeno)
23) Biologija: Navodila za laboratorijsko delo ~ 3€
Če kupiti oboje => 5€

24) New Headway (Elementary) - Liz and John Soars - delovni zvezek za angleščino - 7€

25)Zbirka maturitetnih nalog za kemijo z rešitvami (2002-2004) =>8€

 

Cene niso končne. Če kupite več, se lahko dogovorimo za popust. Lahko pošljem po pošti, lahko pa prevzamete  v MS, v MB ali po oktobru v LJ (:
Za več informacij pišite zasebno :)

BubyLuby

BubyLuby  

član od: 31.7.2011

sporočila: 7

17. sep 2011 18:31


1) Kemija za gimnazije 2 (Nataša Bukovec, Darko Dolenc, Boris Šket)-učbenik

2) Kemija za gimnazije 1 - učbenik

3) Na pragu besedila 1 - delovni zvezek za slovenski jezik v 1. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol 

4)Na pragu besedila 3 - delovni zvezek za slovenski jezik v 3. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol

5) Na pragu besedila 4 - delovni zvezek za slovenski jezik v 4. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol 

6) Zbirka maturitetnih nalog za nemščino (1995-2003)

7) Svet književnosti 3 (učbenik za književnost) 

8) Svet književnosti 4 (učbenik za književnost)

9)Deutsch mit Grips 1 - UČB 

10)Deutsch mit Grips 2 - DZ 

11) Deutsch mit Grips 2 - UČB 

12) Opportunities Intermediate : učb + mini slovar

13) Opportunities Intermediate: dz 

14) Opportunities Intermediate

15) Stare dobe - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Andreja Valič Zupan)- za 1. letnik gimnazij

16) Srednji in novi vek - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Maja Vičič Krabonja) - za 2.letnik gimnazij

17) Biologija (Smilja Pevec) - Laboratorijsko delo 

18) Biologija: Navodila za laboratorijsko delo 

19) New Headway (Elementary) - Liz and John Soars - delovni zvezek za angleščino 

 

Za več informacij piši zasebno ali pa pokliči - 031770180.

 

lp, BubyLuby

BubyLuby

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

18. sep 2011 13:48

Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj napisala.

 

PODARIM  UČBENIKE (poštnino plača prejemnik):

 

NARAVOSLOVJE 6 - Rajko Ipavec, Klavdija Sotlar, Samo Jamšek, Mojca Fir - Tehniška založba Slovenije

STIČIŠČE 6 - Milena strnad, Milena Štuklek - Debora d.o.o.

STIČIŠČE 6 - rešitve nalog

GOSPODINJSTVO 6 - Stojan Kostanjevec - Rokus Klett

RAZISKUJEM ZEMLJO 6 - Helena Verdev - Rokus Klett

SVET IZ BESED - BERILO 6 - M. Blažič, N. Cigut, J. Kenda, D. Meglič, M. Seliškar, P. Svetina - Rokus Klett

PRVI KORAKI V PRETEKLOST (KORAKI V ČASU) 6 - Marjan Rode, Elissa Tawitian - DZS

GLASBA DANES IN NEKOČ 6 + delovni zvezek - Albinca Pesek - Rokus Klett

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA 6 - S. Fošnarič, Z. Puncer, D. Slukan, J. Virtič - Izotech založba

 

 

 

 

stana

zigalee  

član od: 25.9.2011

sporočila: 2

25. sep 2011 21:06

zdravo. iščem knjigo laboratorijske vaje-navodila za učitelje, če ima mogoče kdo za prodat?

LP, pišite na zigalee@gmail.com

zigalee

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. sep 2011 21:51

Hehehe, spet moja žlehtnoba udarja na plano! Če misliš laboratorijske vaje za kemijo kot maturitetni predmet v gimnaziji, ne potrebuješ navodil za učitelje oz. profesorje, če nisi profesor. Oni jih pa, po mojem skromnem mnenju, dobijo po drugi poti in ne preko kulinarike.

Če se pri vajah posluša in sproti dela, se da vse zgledno narediti - brez navodil za učitelje - ker je to v navodilu jasno povedano - so za učitelje in ne za dijake.   

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

26. sep 2011 6:14

elaphus,  

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. sep 2011 12:16

Hja, rimljanka, verjetno se večina ne bo strinjala z nama !

lp

cervus

zigalee  

član od: 25.9.2011

sporočila: 2

3. okt 2011 19:29

ja vem, ampak sem vidu da so nekateri to že prodajal tuki gor tko da me samo zanima če še ima kdo za prodat...

 

LP

zigalee

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. okt 2011 7:39

elaphus je napisal/a:

Hja, rimljanka, verjetno se večina ne bo strinjala z nama !

lp



cervus

 

Seveda ne, jaz se sploh ne strinjam. Navodila za učitelje dijaki pač morajo imeti, v bistvu bi bilo to lahko dano pod obvezno literaturo. Pa še vsakemu svoj izvod redovalnice za zraven.

Atina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. okt 2011 11:40

Atina, tistile   pri tebi je premalo - vsaj še pet  in deset  bi rabila!!!!!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti