Učbeniki, delovni zvezki in ostalo za srednje šole/gimnazije

BubyLuby  

član od: 31.7.2011

sporočila: 7

tema odprta - 31. jul 2011 18:15 | ogledi: 32.391 | odgovori: 48

Prodam naslednje:

1) KEMIJA - laboratorijske vaje - navodila za učitelje. V bistvu so notri rešitve za laboratorijske vaje. =>5€

2) Kemija za gimnazije 2 (Nataša Bukovec, Darko Dolenc, Boris Šket)-učbenik (nepopisan) =>8€

3) KEMIJA: Snov in spremembe 3, učbenik za kemijo v 3.letniku gimnazije (Založništvo Jutro, 2.izdaja po učnem načrtu iz leta 2008) - učbenik je nov in malo rabljen, nepodčrtan =>13€

4) Flour ni floour (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=>12€ 5) Anenin (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=> 12€ Cena obeh: 20€.

6) Na pragu besedila 1 - delovni zvezek za slovenski jezik v 1. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol (Marja Bešter, Martina Križaj Ortar, Marija Končina, Mojca Bavdek, Mojca Poznanovič, Darinka Ambrož, Stanislava Židan)-malo rešen ~10€

7)Na pragu besedila 2 - delovni zvezek za slovenski jezik v 2.letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol (Martina Križaj Ortar, Marja Bešter Turk, Mojca Bavdek, Marija Končina, Mojca Poznanovič)-malo rešen ~10€

8)Na pragu besedila 3 - delovni zvezek za slovenski jezik v 3. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol-malo rešen ~ 10€ (nov 15,8€)

9) Na pragu besedila 4 - delovni zvezek za slovenski jezik v 4. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol - NEREŠEN - 12€

10) Zbirka maturitetnih nalog za geografijo - nerešena ~10€

11) Zbirka maturitetnih nalog za nemščino (1995-2003)-malo rešena- 9€   12) Svet književnosti 3 (učbenik za književnost) ~14€ 13) Svet književnosti 4 (učbenik za književnost) ~13€ Cena za oba skupaj je 25€ ;)

14) Slovenija 2 - geografija za 4.letnik gimnazij ~13€ -kot nov, nepopisan, nepodčrtan!

15) Slovenija 1 – geografija za 3.letnik gimnazij ~13€ - neizpolnjen!

16)OMEGA 1 : Realna števila ~ 13€ 17) OMEGA 1 : Linearna funkcija, Geometrija v ravnini ~ 13€ Sta povsem nerabljeni, in kot novi! Če kupite obe skupaj => 22€

18)Deutsch mit Grips 1 - DZ  ~10€

19)Deutsch mit Grips 1 - UČB  ~15€

20)Deutsch mit Grips 2 - DZ  ~10€

21) Deutsch mit Grips 2 - UČB ~15€

22) Priročnik za geografijo na maturi 2011. V njem je povzetek obče geografije, geografije Slovenije, Afrike, Severne Amerike, Severne Evrope in Južne Evrope. Je nepopisan in nepodčrtan. Cena: 8€

23) Opportunities Intermediate : učb  ~ 15€

24) Opportunities Intermediate: dz ~ 10€

25)  Opportunities Intermediate: ~ 4€

26) Stare dobe - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Andreja Valič Zupan)- za 1. letnik gimnazij ~6€

27) Srednji in novi vek - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Maja Vičič Krabonja) - za 2.letnik gimnazij ~6€

28) Naloge iz Organske kemije. (Margareta Vrtačnik, Boris Šket). So nerešene in nepopisane. => 7€

29) Biologija (Smilja Pevec) - Laboratorijsko delo    ~ 3€ (delno izpolnjeno) 30) Biologija: Navodila za laboratorijsko delo ~ 3€ Če kupiti oboje => 5€

31) New Headway (Elementary) - Liz and John Soars - delovni zvezek za angleščino - 6€

32) Evropa - delovni zvezek za geografijo v 2. in 3. letniku gimnazije (Jurij Senegačnik, Igor Lipovšek, Mirko Pak)-nerešen ~ 8€

33)Delovni zvezek Svet za geografijo v 2.letniku (jurij Senegačnik)-nerešen ~8€

34)Zbirka maturitetnih nalog za kemijo z rešitvami (2002-2004)–nerešena  =>10€

Cene niso končne in se še lahko dogovorimo! Če kupite več, se lahko dogovorimo za popust. Lahko pošljem po pošti, lahko pa prevzamete  v MS, v MB ali po oktobru v LJ (:

Za več informacij piši zasebno ali pa 031770180 ;)



BubyLuby



Temo je spremenil(a) BubyLuby dne 31. jul 2011 18:23

Temo je spremenil(a) BubyLuby dne 1. avg 2011 18:57

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

4. avg 2011 10:21

bom še jaz tukaj dodala -

 

prodam delovne zvezke za 1- letnik BOLNIČA NEGOVALEC

 

 

popolnoma nerabljeni za 1. letnik bolničar negovalec

DZ
Mateja Gomboc - BESEDE
Mozetič, Slapnik - ANATOMIJA IN FIZIOLOGIJA ČLOVEKA


UČBENIK
Slapnik - OSNOVE ANATOMIJE IN FIZIOLOGIJE

 

klavdija

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

4. avg 2011 14:50

jaz pa imam literaturo za tiste, ki bodo letos hodili v 1. letnik farmacije

masters

BubyLuby  

član od: 31.7.2011

sporočila: 7

7. avg 2011 21:47

Nove(zadnje) cene nekaterih stvari:

 

3) KEMIJA: Snov in spremembe 3, učbenik za kemijo v 3.letniku gimnazije (Založništvo Jutro, 2.izdaja po učnem načrtu iz leta 2008) - učbenik je nov in malo rabljen, nepodčrtan =>12€

4) Fluor ni flour (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=>10€
5) Anenin (Andrej Smrdu, Založništvo Jutro)-zbirka nalog+rešitve - le malo rešen=> 10€
Cena obeh: 18€.

6) Na pragu besedila 1 - delovni zvezek za slovenski jezik v 1. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol (Marja Bešter, Martina Križaj Ortar, Marija Končina, Mojca Bavdek, Mojca Poznanovič, Darinka Ambrož, Stanislava Židan)-malo rešen ~6€

7)Na pragu besedila 2 - delovni zvezek za slovenski jezik v 2.letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol (Martina Križaj Ortar, Marja Bešter Turk, Mojca Bavdek, Marija Končina, Mojca Poznanovič)-malo rešen ~6€

8)Na pragu besedila 3 - delovni zvezek za slovenski jezik v 3. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol-malo rešen ~ 8€ (nov 15,8€)

9) Na pragu besedila 4 - delovni zvezek za slovenski jezik v 4. letniku gimnazij, strokovnih in tehniških šol - NEREŠEN - 10€

15) Slovenija 1 – geografija za 3.letnik gimnazij (delovni zvezek) ~6€ - neizpolnjen!

16)OMEGA 1 : Realna števila ~ 12€
17) OMEGA 1 : Linearna funkcija, Geometrija v ravnini ~ 12€
Sta povsem nerabljeni, in kot novi!
Če kupite obe skupaj => 20€

18)Deutsch mit Grips 1 - DZ  ~8€

19)Deutsch mit Grips 1 - UČB  ~12€

20)Deutsch mit Grips 2 - DZ  ~8€

21) Deutsch mit Grips 2 - UČB ~12€

26) Stare dobe - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Andreja Valič Zupan)- za 1. letnik gimnazij ~5€

27) Srednji in novi vek - delovni zvezek (Stane Berzelak, Tatjana Rozman, Maja Vičič Krabonja) - za 2.letnik gimnazij ~5€

28) Naloge iz Organske kemije. (Margareta Vrtačnik, Boris Šket). So nerešene in nepopisane.
=> 6€

33)Delovni zvezek Svet za geografijo v 2.letniku (jurij Senegačnik)-nerešen ~6€

Tudi ostali so še prodat, razen 32).

 

[031770180 ali zs ;) ]

BubyLuby

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. avg 2011 8:15

Bom zdele jaz mal žleht   -  pri vseh (ali večini, no) delovnih zvezkov je zraven napisano: nerešeni, nepopisani - torej, to pomeni, da jih v šoli niso rabili - zakaj bi jih torej drugi kupovali, če se jih ne rabi????

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. avg 2011 8:25

elaphus  ne rabijo in ne uporabljajo se, bi rekla. Se mi zdi, da je večina bolj na dril in dopolnjevanje narejenih, menda pa naj bi to v SŠ ne bil ravno nivo...

rimljanka

BubyLuby  

član od: 31.7.2011

sporočila: 7

8. avg 2011 12:09

jah glej.. pr nam so zahtevali, da jih imamo, ampak reševali pa jih nismo glih dosti. po drugi strani pa je odvisno tudi od posameznika, koliko pać reši :)))

Če bo kdo hotel bo kupil, če ne pa ne. Jaz sem pać dopisala kakšo je "dejansko stanje" pr dz in ućb :))

BubyLuby

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

9. avg 2011 17:11

za elaphus:

 

 

vsi ne hodijo v šolo v istem mestu - in nekatere šole očitno niso dosledne.

zato bom jaz letos delovne zvezke kupovala v jeseni, ko bom videla, če jih bo resnično potrebovala.

Po drugi strani, je pa druga hči rabila vse, kar je šola napisala, da rabi.

klavdija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. avg 2011 20:34

Jaz lahko rečem le za kemijske delovne zvezke: Tisti 'Fluor ni flour in Anenin verjamem, da so 'le malo rešeni', ker niti nimaš prostora za reševanje nalog - naloge so precej skupaj napisane. No, v knjigi prof. Vrtačnikove je malo več prostora, tam je tudi prostor za reševanje nalog.

 

Bolj kot 'zahtevali' so jih verjetno v šoli priporočali - sploh knjigo prof. Vrtačnikove, saj so notri naloge zahtevnejšega tipa.

 

Bi se pa strinjala z izjavo Buby...nekaj, da je od posameznika odvisno, koliko bo DZ uporabljal :) Ne samo od šole oz. profesorja :)

Atina

malossi  

član od: 14.8.2011

sporočila: 2

14. avg 2011 14:24

Tudi jaz bi se malce navezala na temo prodaje učbenikov. Tudi mi prodajamo skoraj nove učbenike in delovne zvezke za vsa 4 leta gimnazijskega izobraževanja. Prav tako se prodajajo tudi rabljeni učbeniki za splošno maturo.

Prevzem je možen v Ljutomeru oz. pošljemo po pošti z nakaznico. Vse informacije na e-mail:nicki@amis.net oz. na telefon:031/628-474

NA VOLJO SO SLEDEČI UČBENIKI ZA GIMNAZIJE

1. LETNIK                                                                                                 

Slovenščina:

a) Svet književnosti 1 – učbenik-novi (Janko Kos) 12,00 EUR

Matematika:

a) OMEGA 1 -1.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej, D.Ivanec) 10,00 EUR
b) OMEGA 1 -2.del –zbirka nalog za MAT.1-novi (R.Brilej) 10,00 EUR

Angleščina:

a) Matrix – učbenik za 1.in 2. letnik, moder, 1.tuji jezik (OXFORD) 10,00 EUR
b) Matrix – delovni zvezek , moder, rabljen, delno rešen    8,00 EUR

Fizika:

a) Mehanika in toplota (zbirka nalog)M.Hribar, S.Oblak....-novi   6,00 EUR

Nemščina:

a) Moment mal! 1: Lehrbuch – učbenik, novi   10,00 EUR
b) Moment mal! 1: Arbeitbuch – delovni zvezek – malo rabljen  8,00 EUR

Geografija:
a) Obča geografija – delovni zvezek – malo rabljen  5,00 EUR

Biologija:
a) Biologija-Navodila za laboratorijsko delo (zbirka vaj)-novi  2,00 EUR

b) Biologija-Laboratorijsko delo (zbirka vaj)-novi   2,00 EUR

c) Biologija človeka –delovni zvezek, rabljen   -BREZPLAČNO

Kemija:
a) Flour ni flour (A.Smrdu), zbirka nalog, rabljen, 6,00 EUR

b) Kemija-delovni zvezek GFML, rabljen -BREZPLAČNO

Zgodovina:

a) Zgodovina-delov.zvezek(Pastar, Sobotkiewicz)-malo rabljen  6,00 EUR

Umetnostna zgodovina:

a) Umetnostna zgodovina-učbenik (Nataša Golob)-novi 10,00 EUR

 

2. LETNIK                                                                                                            CENA/EUR

Slovenščina:

a) Na pragu besedila 2 – učbenik-novi (Marja Bešter, Križaj Ortar ...)                            10,00
b) Na pragu besedila 2 – delovni zvezek-novi (Marja Bešter...)                                      10,00
c) Svet književnosti 2 – učbenik-novi (Janko Kos, Tomo Virk)                                       12,00

Matematika:

a) OMEGA 2 -1.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej, Ivanec...)                                 10,00
b) OMEGA 2 -2.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej, Ivanec...)                                 10,00

Angleščina:
a)Matrix – učbenik za 1.in 2.letnik, moder, 1.tuji jezik (OXFORD)                                 10,00
b) Matrix – delovni zvezek , moder, (OXFORD) rabljen, delno rešen                               8,00

Nemščina:

a) Moment mal! 2: Arbeitbuch – delovni zvezek – malo rabljen                                     8,00

Geografija:

a) Geografske značilnosti sveta (Kürbus, Hajdinjak)- učbenik, nov                              10,00
b) Geografske značilnosti sveta (Kürbus, Hajdinjak)-delovni zvezek, nov                       6,00

c) Geografske značilnosti Evrope(Zupančič, Cunder)-učbenik, nov                            10,00

d) Geografske značilnosti Evrope(Zupančič, Cunder)-delovni zvezek, nov                     6,00

e) EVROPA-Geografija za 2. in 3. letnik (Senegačnik..)učbenik, nov  10,00

f) SVET-Geografija za 2. letnik (Jurij Senegačnik)-učbenik,nov                                   8,00

Sociologija:

a) UVOD V SOCIOLOGIJO učbenik za 2., 3. letnik (Barle, Fajfar...)                             10,00

Zgodovina:

a) Zgodovina 2 (Andrej Hozjan, Dragan Potočnik)-učbenik                                       6,00

Kemija:

a) Kemija za gimnazije 2 (N.Bukovec, Dolenc, Šket)-učbenik+CD, novi                       10,00

 

3. LETNIK                                                                                                   CENA/EUR

Slovenščina:

a) Na pragu besedila 3 – učbenik-novi (Marja Bešter, Križaj Ortar ...)                      10,00

b) Na pragu besedila 3 – delovni zvezek-novi (Marja Bešter...)                                10,00
c) Svet književnosti 3 – učbenik-novi (Janko Kos, Virk, Kocijan)                             12,00

Matematika:

a) OMEGA 3 -1.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej,...)                                     10,00
b) OMEGA 3 -2.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej,...)                                     10,00

Angleščina:

a) Matrix – učbenik za 3. in 4. letnik, rdeč, 1.tuji jezik (OXFORD)                         10,00
b) Matrix – delovni zvezek, rdeč (OXFORD), nov, nerešen                                    10,00

Fizika:

a) Elektrika, svetloba in snov, zbirka nalog za 3. in 4. letnik, učbenik,

nov (M.Hribar, S.Oblak...)                                                                               10,00

b) Svet elektronov in atomov (Rudolf Kladnik)-učbenik, star                                 /

Nemščina:

a) Moment mal! 3: Lehrbuch-učbenik, novi                                                       10,00

Geografija:

a) Geografija Evrope 3 (Brinovec, Drobnjak), učbenik-nov                                   10,00
b) Geografija Evrope, učbenik, star                                                                  5,00
c) EVROPA-Geografija za 2. in 3. letnik (Senegačnik..)učbenik, nov                      10,00

Sociologija:

a) UVOD V SOCIOLOGIJO učbenik za 2., 3. letnik (Barle, Fajfar...)                        10,00

Kemija:

a) Svet kemije – ANENIN, iz organske kemije za gimnazije (A.Smrdu)                      5,00

 

4. LETNIK                                                                                                 CENA/EUR:

Slovenščina:

a) Na pragu besedila 4 – učbenik-novi (Marja Bešter, Križaj Ortar ...)                    10,00
b) Na pragu besedila 4 – delovni zvezek-malo rabljen (Marja Bešter...)                    8,00
c) Svet književnosti 4 – učbenik-novi (Kos, Virk, Kocijan, Kralj...)                         12,00

d) Slovenščina na maturi –zbirka nalog –rabljen (Ceklin, Levstik...)                         8,00
e) Slovenščina – zbirka maturitetnih nalog z rešitvami-I.del                                   8,00

f) Slovenščina – zbirka maturitetnih nalog z rešitvami-II del                                  8,00

Matematika:

a) OMEGA 4 -1.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej,...)                                 10,00
b) OMEGA 4 -2.del –zbirka nalog za MAT.-novi (R.Brilej,...)                                 10,00

c) Matematika – zbirka maturitetnih nalog z rešitvami                                       8,00

d) Matematika – zbirka maturitetnih nalog z rešitvami   (Dušan K.)                      8,00

Angleščina:

a) Matrix – učbenik za 3. in 4. letnik, rdeč, 1.tuji jezik (OXFORD)                     10,00
b) Matrix – delovni zvezek, rdeč (OXFORD), nov, nerešen                                10,00

c) ANGLEŠČINA zbirka maturitetnih nalog z rešitvami                                        8,00

d) ANGLEŠČINA na maturi, vzorci preizkusov z rešitvami (D.Pretnar)                    8,00

Geografija:

a) GEOGRAFIJA zbirka maturitetnih nalog (Brinovec, Cunder...)                      10,00
b) GEOGRAFIJA priloge in rešitve (Brinovec, Cunder...)                                 10,00
c) GEOGRAFIJA na maturi 2010-prenovljena izdaja (Dušan Matičič)                 15,00

Zgodovina:

a) ZGODOVINA 4 – učbenik za 4.letnik (Ervin Dolenc, Aleš Gabrič)                  8,00

b) ZGODOVINA – zbirka maturitetnih nalog z rešitvami                                10,00

 

Informacije:nicki@amis.net

 

 

 

malossi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. avg 2011 15:38

Sicer že dolgo ne rabim uradnih učbenikov in delovnih zvezkov, me pa čudi, ko se " tršica" čudi, zakaj bi jih kupovali, če se jih ne uporablja. Če šola zahteva delovni zvezek, se bi moral uporabiti, saj starši ne pobirajo denarja po cesti.Zato bom jaz malo poredna in vprašala, če je delovni zvezek predpisan kot učilo, zakaj ga ne uporabljajo? Kdor ve, naj prosim odgovori. Pa naj drilajo, je cenejše!

 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti