Bonboni

študentkeEF  

član od: 16.5.2011

sporočila: 1

tema odprta - 16. maj 2011 11:43 | ogledi: 7.901 | odgovori: 30

Pozdravljeni,

smo študentke magistrskega študija na Ekonomski fakulteti v Ljubljani. Pri predmetu Strateška trženjska analiza delamo projekt na temo bonbonov.

Za uspešno izdelavo projekta potrebujemo 250 rešenih anket, tukaj pa pridete na vrsto vi. Tematika je zanimiva in predvsem sladka :).

Link do ankete najdete na spodnji povezavi:

http://www.1ka.si/a/6541

Prosimo vas, če jo lahko čim prej rešite in nam tako pomagate, da projekt čim bolj uspešno zaključimo.

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujemo!

 

Ingrid, Mateja, Petra, Saša, Simona, Valentina

 

 

 

 

 

 

 

 

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

16. maj 2011 11:59

Bom rešila :) tema mi je zeloo všeč!

neznan uporabnik

16. maj 2011 12:16

Pozdravljene,

tale post ne bo letel samo na vas,ki ste zgoraj podpisane temveč tudi na vse ostale,ki pošiljajo na forume ankete, ki jih nato drugi izpolnijo.

Vsi ste več al manj mladi,ambiciozni,študirate verjetno zaradi tega,ker v življenju želite doseči nekaj več. Niste pa sposobni iti na ulico in tako dolgo nagovarjati mimoidočih,da vam jih 250 izpolni anketo. Pa, če ne gre v enem dnevu stojte na ulici en teden od jutra do večera. Ja ljubi bog, kako si pa predstavljate trženje in s tem služenje denarja? A tako,da boste cel lajf sedeli za netom, euri bodo pa sami od sebe pristajali na vaših računih. Samo enter bo treba stisnit.

Najlažje je poslat sem pa še kam drugam vprašalnik, ker 250 se jih bo že našlo,ne? Kaj pa ve medtem počnete? A srebate kofi v sosednem kafiču pa tračarite o modi in frajerjih? Al vsaj kosilo kuhate? Ker vaše delo bodo itak drugi zdolgočaseni na netu opravili ne?

 

Multivitamin

multivitamin

Merjinaa  

član od: 25.11.2009

sporočila: 102

16. maj 2011 12:22

Ravnokar rešila, zdaj pa so lušti.... :) 

Merjinaa

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

16. maj 2011 12:30

Rešeno...in z usti polnimi sline!!!

lučica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. maj 2011 12:34

mv, ali rešiš ali ne je tvoja stvar. jaz jih čisto podpiram, zakaj si zadev ne bi olajšali in poiskali pomoč na netu? ne vem zakaj si ne nakupiš kuharskih knjig in pustiš kulinariko pri miru?

www.mojalbum.com/naredilaana

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. maj 2011 12:36

Ah, no, mislim, da so ankete na kulinariki eden od najmanjših grehov, oziroma sploh v njih ne vidim nič slabega. Saj se že po naslovu teme vidi, za kaj gre, tako da postov niti odpirarati ni treba, kaj šele brati. Sploh pa ni treba na ankete odgovarjati. Tisti, ki ankete pripravljajo, morajo že sami vedeti, na koga, kje in kako se obrniti, da bo njihova vzorčna populacija kolikor toliko reprezentativna, in kulinarika definitivno je določen segment ljudstva, ki ima svojo težo. Ni pa seveda edini relevanten, tako da v dobro avtorjev anket upam, da iščejo svoje vzorce tudi še drugje in na druge načine. Ni pa to naš problem. Mi se moramo samo odločiti, ali na neki post kliknemo ali ne. 

Multi, dragi rojak, pojdi raje danes popoldne malo tekat na zrak! Vreme se bo popravilo in kisik ti bo slabo voljo odpihnil iz glave ko šus. Pa še kako bejbo boš srečal v parku, upam samo, da ne bo v kritičnem trenutku iz žepa potegnila anketnega vprašalnika o tekaških čevljih. Potem to pač ne bo njen dan.....

Salut!

Sonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. maj 2011 12:40

Drage,

Ingrid, Mateja, Petra, Saša, Simona, Valentina, kot so nas že večkrat poučili, rešujemo, življenja, premoženje.......... ankete pa izpolnjujemo. Bonbon nikoli ne kupujem, pa ni imelo smisla, da karkoli izpolnjujem.

A ja: večkrat preberite, kaj je napisal kolega multivitamin!

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. maj 2011 12:46

Rešila, sladek uspeh želim!

Začetnica

neznan uporabnik

16. maj 2011 12:56

In čemu draga Limnol jaz ne bi odprl teme,je prebral in smel napisati kaj si mislim?

A ker ti domnevaš,da sem jaz danes malo slabe volje al kako? Nisem slabe volje. In nimam potrebe na ukaz ali nasvet, naj bo še tako dobronameren it danes tečt na svež zrak, ker sem pač nekaj napisal.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti