Magnezijev klorid

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. okt 2011 16:40

masters, a si ti fantek ali punčka? ( zanima firbčne študente ) .

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

28. okt 2011 16:49

Ja, tale naš zdravc bi ptiče učil pet ...

 

Jaz zase vsaj priznam, da ne pojem lepo, tako da to počnem le pod tušem, ko me nihče ne sliši ...

mamamia

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

28. okt 2011 17:17

ežoj je napisal/a:

masters, a si ti fantek ali punčka? ( zanima firbčne študente ) .



ežoj

fant. Prijavavlja se je sicer mati, ampak ona večinoma bere recepte, jaz pa komentiram po forumu...

Zakaj pa te to zanima?

masters

Sporočilo je spremenil(a) masters dne 28.okt 2011 18:46

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. okt 2011 21:53

masters, zato, ker je slika punčke, pišeš pa na fantka, lahko bi bil pa, recimo, dečva z Bleda al Bohinja, kjer tako pač govorijo.

rimljanka

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

27. dec 2011 16:20

Tudi jaz sezapadle temu, da sem si kupila magnezijev klorit, ker ga moje kolegice zelo zelo hvalijo. Polomilasem ga, da nisem prej na internetu poiskala  dobre in slabe strani. Zdaj ga imam in nisem še začela piti. Saj niti ne vem kako ga pripraviti za napitek. Zato prosim če mi kdo napiše kako naj ga pijem. Pila bi ga pa ker imam težave s kostmi. Če bo pomagal bom pa šele videla. Hvala za nasvet.

TUMAAVGUST

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

27. dec 2011 16:34

Kar koli si že kupila upam, da si dobila ob izdelku tudi navodila za kaj se uporablja oz. čemu je koristno in kako se dozira. Če ne, pa vprašaj kolegice, ki praviš, da imajo s tem dobre izkušnje. Kako pa naj mi, ki sploh ne vemo s čim razpolagaš (prašek, kapsule, tablete) vemo, kako bi to reč dozirala. Lepo prosim...!

Sicer pa je za kosti, ki izgubljajo na kostni gostoti, primeren kalcijev karbonat, ki ti ga glede na napredovanje bolezni predpiše seveda zdravnik.

zeta

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. dec 2011 16:38

Tumaavgust,

tukaj smo izvedenci za magnezijev klorid ( mimgrede to je različna stvar od klorita ali hipoklorita ), jaz pričakujem da tale forum bo dobil nobelovo nagrado za magnezijev klorid.

Glede uporabe, je čisto enostavno in ti najbolj bo koristilo, če se držiš tegale nasveta:

Dvakrat na dan, v kozarec mlačne vode daj žličko ( še boljše dve ) magnezijevega klorida in dobro premešaj, da se vsa sol raztopi. Potem vse skupaj zlij v odtok in kozarec ( in žličko seveda ) dobro pomij. Če imaš hude težave s kostmi pol to lahko narediš trikrat na dan, pa obišči zdravnika, in nič omenjat magnezijev klorid ( so alergični ).

ežoj

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

27. dec 2011 22:03

Zeta, na ta mail piši in postavi vprašanje. Jaz sem tam dobila vse odgovore in navodila.

 magnezijevklorid@gmail.com

ATNES

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

27. dec 2011 22:22

Atnes, še enkrat preberi, jaz ne iščem nobenih informacij glede magnezijevega klorida. Odgovorila sem le na vprašanje, ki ga je zastavila Tumaavgust. Mogoče bo pa njej prišel prav tvoj mail.

zeta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. dec 2011 8:07

ATNES je napisal/a:

Zeta, na ta mail piši in postavi vprašanje. Jaz sem tam dobila vse odgovore in navodila.

 magnezijevklorid@gmail.com
ATNES

Bi rekla, ja, da tam poznajo VSE odgovore in navodila, saj za njimi stoji biznis, ki jim € prinaša. Pa ne pričakuj, da bo kak odgovor v smeri, ki NE govori v prid temu MgCl2. Tako preprosto je to. 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti