El clásico...in to štirikrat

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. apr 2011 1:07

ha, jaz sem pa ta el classico gledala ... kje? V rojstnem kraju Ronalda.Samo da sem navijala za BArco in občudovala malega messija (ki nima niti blizu 170 cm, 16o jih komaj doseže ...), ko je naredil tisti cika cak in .eh, kaj bi to.

Pa če nič drugega ... že oba trenerja sta za gledat.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

30. apr 2011 8:31

No prov. Messi nima 169 cm.

 

 

 

japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. apr 2011 16:44

ja, ok, ima jih, vrei?

 

Itak so mu rastni hormon dajali, zato so ga tudi iz Argentine starši pripeljali, da mu v Evropi pomagajo.

Znak si pa idelaen spodaj prilepila.

 

 

mamamia

neznan uporabnik

1. maj 2011 12:45

A zdej si pa užaljena al kaj, mamamia?

No, nekak ni fajn da se vse sorte tlele prodajajo. Tej opciji je bil namenjen "idealen" znak, ki sem ga pripopala.

Drugač pa itak , ja seveda je vrei! Karkoli boš rekla, jaz se strinjam s tabo. Vedno. Razen, kadar se ne.

japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. maj 2011 17:21

Darling, a je v Ronaldovem rojstnem kraju tudi malo okoli pogledala? Je kaj  ronalo-mourinho-figo materiala na ulici?

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. maj 2011 18:55

Vendelina jr. je napisal/a:

Darling, a je v Ronaldovem rojstnem kraju tudi malo okoli pogledala? Je kaj  ronalo-mourinho-figo materiala na ulici?



Vendelina jr.

 

Nič takega. Se čudim, od kod se je Ronaldo tam vzel ... Sem sicer zvesto oprezala, a nič posebnega se ni prikazalo, žal ... Še moja tašča je ugotovila, da ni videla niti "enega dobrega deda".

Ime Ronaldo pa ima po ex USA presidentu Ronaldu Reaganu, starši so bili njegovi veliki fani, so mi povedali. Pa zgodbice o miškulancah z Ruby (tisto od Berlusconija), o začetkih nogometne kariere pa ne bi, je podobno pravljici (začel pri štirih letih, pri osmih so ga že trenerji opazili, ko je bil star deset let so se že trgali za njega, pri 14 je šel misim da v Lizbono in ga je mama spremljala, ker je klub ocenil, da 14-ltnika ni samega za poslat od doma). In potem veselo dalje ...

Je pa z milijonom dolarjev ali dvema pomagal, ko je otok pred dvema letom zajelo strahovito neurje, posledice so ponekod vidne še danes.

 

V glavnem, lepe in spretne dečke bomo še naprej gledale kar po tv, na Madeiri jih na vsakem koraku ravno ni.

Mamamia

 

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. maj 2011 19:09

Torej, darling, nič materiala za moj latino-katalog? Ajoj.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. maj 2011 19:17

Nič, my dear lady V.jr., bo treba kam drugam. Predlagam Kubo. Ker v Španijo itak hodiš, samo tam so malo prenizki zate. Med Kubanci se pa najde kaj slokega s tiger stil hojo ... mačkončki pravi.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

1. maj 2011 19:21

Kaj si pa ti mamamia počela v Funchalu? A si nosila blindane špegle skoz al kaj, da izjaviš, da tam nič ni?

 

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. maj 2011 21:10

Nisem bila samo v Funchalu. Po celi Madeiri  sem zijala prodajala, brez sončnih očal ,  in nisem rekla, da nič ni, pač pa da za naju z my dear Vendy nič primernega ni; to pa je bistvena razlika, dragi multi... Saj veš kako je, za naju z Vendy je samo najboljše od najboljšega  (creme de la creme) komaj dovolj dobro. Tak kriterij je namreč bil ... hehe

Mamamia

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti