Kam s čevlji?

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

tema odprta - 27. mar 2011 18:18 | ogledi: 10.747 | odgovori: 94

Vsake toliko (recimo vsak drug mesec) se lotim pospravljanja omare. Oblačila, ki jih ali nisem nikoli nosila (oz. jih oblekla le nekajkrat) ali pa sem se jih preprosto naveličala (in so seveda lepo ohranjena), sem vedno nosila na Karitas in tudi v prihodnje jih bom. Tja sem nesla tudi že kar nekaj obutve: balerinke, salonarje, glležnjarje. Vendar pa svoje omare s čevlji nikoli nisem pospravila tako kot je treba, torej iz nje pometala vseh čevljev, ki jih ne nosim. Zdaj sem se odločila, da se jih (počasi) znebim, kar je seveda težko ;) Ampak ... pojma nimam, kam z njimi. Za v dobrodelne namene ne vem če so ravno primerni (no, saj na koncu bodo najbrž pristali tam) - v glavnem gre za salonarje z visoko peto, vmes so DKNY natikači. Vsak par sem obula max. 5x, ker me vsi po vrsti žulijo (zato jih tudi ne nosim), saj imam žal tako zelo občutljive noge. V Sloveniji komisijske prodajalne niso ravno nekaj povsem običajnega niti nimamo "garažnih" razprodaj. Morda kakšna ideja (preden jih nesem na K.)?

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

27. mar 2011 18:26

Kaj pa če bi jih prodala na zadovoljna.si? To je najbližje komisijski prodaji :)

neznan uporabnik

27. mar 2011 18:29

Marisa,

saj jih lahko neseš v ono trgovino v Ljubljani. Ne vem sedaj,kako se imenuje. Sem zadnjič prebral v Kraljih ulice. Al pa konc koncev v kak dom starejših občanov. Pa spakaš v kofer,si bo že kaka gospa tam izbrala kaj ji paše. Pa,če ne visoke pete,magar natikače. Možnosti maš več kot dovolj.

 

Če si našla vse trgovine kjer si nakupila vse te čevlje boš pa ja najdla še koga, ki mu bo to prav prišlo.

Samo tu na Kulinariki lahko podariš kateri,ki bi si želela pa si mogoče ne more privoščiti. Tukaj imaš dovolj veliko bazo. Če nisi seveda Imelda Marcos.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

27. mar 2011 18:46

Mislim, kaj si sploh čevlje kupuješ, če jih ne znaš kupovat. Daj raje komu 100 al pa 200 al pa 500 evrov tak za špas. Bo verjetneje znala ali znal bolje porabit. Pa žulilo ga tud ne bo. Ti pa ne boš rabila jokat pred polno omaro salonarjev pa natikačev Donna Karan New york. Svašta.

Mislim,ti pa se preseravaš totalka. Pa daj,če bereš že kulinariko malo muksni z mozgom pa bi ti blo jasno, katera članica je v stiski. Pa se malo potrudi pa kak ZS pošlji.

 

Pa brez zamere.

 

 

Multivitamin

multivitamin

kepca  

član od: 6.9.2006

sporočila: 93

27. mar 2011 18:49

Zara-Marisa lahko jih odložiš v humana kontejnarje.. kepca

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

27. mar 2011 18:53

Ali pa na podarimo.si.

sara

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

27. mar 2011 18:59

Punce, hvala. Hm, ali zabojniki Humana sploh še obstajajo? Kolikor mi je znano so jih odstranili (niso imeli dovoljenj ali kaj že, se ne spomnim)? Dragi multivitamin, morda bi pa ti muksnil z mozgom in raje svojo negativno energijo stresel kam drugam. Veš, ni neumnih vprašanj. So samo neumni odgovori. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 27. 2011 19:01

neznan uporabnik

27. mar 2011 19:04

Veš kaj, naj ti bo. Malo manj čepi pred omaro pa razmišljaj kje so zabojniki. Raje kaj naredi,če že nameravaš čisti omare čevljev. Vsaka dva meseca. Saj delo očitno maš. Vsaj ti dolgčas ni.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

27. mar 2011 19:15

Nočem biti nesramna, ampak ... imaš morda abstinenčno krizo?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. mar 2011 19:20

Jaz pa čisto razumem nakupe čevljev, tudi če po nekaj nošenjih žulijo. Nekatere imamo to v sebi, se pač ne moreš upreti skušnjavi. Tako kot se jaz ne morem upreti kakšni drugi ...

Moja prijateljica ima nad 200 parov čevljev (s sandali in škornji vred seveda). Ampak nič ne daje proč, ona jih večino ponosi do konca.

 

mamamia

mamamia

neznan uporabnik

27. mar 2011 19:27

Ej, moja nikotinska abstinenčan kriza nima veze s tvojo omaro salonarjev. Jaz sem tebi napisal,kaj si mislim. Upam,da ti po pa ktera od članic s kakim posto prismolila kako orng klofuto. Vsaj v tej smeri, kako se razmišlja,če že imitiraš Imeldo Marcos. Pa sediš pred polno omaro čevljev, greš na kulinariko spraševat kje bi se nobl čevljev znebila. Tukaj so ljudje,ki skoraj nič za jest nimajo, veš pikica. Pa z nostalgijo gledajo v prazen hladilnik al pečico. Ti vsaj čevle drage lahk glodaš v sili. Si kdaj na to pomislila? Tako kot ti pucaš omare navlake dragih in nepotrebnih zadev, naj bili to čevlji,obleke, kozmetika, drugi mogoče praznijo špajze. Če ti še to ni jasno, poglej v slovar.

 

Namig - napisala bi,da podariš salonarje te in te cifre, malo nošene... Kaj niti toliko domišljije nimaš?

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti