Kupujem overlock

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. feb 2011 17:43

Vesela sem, te Veri, da si se le spet javila.

F r i n a

majda.d  

član od: 26.7.2010

sporočila: 9

7. feb 2011 20:43

Markec 1 Imam kakšno vprašanje, in sicer me zanima če poznaš tudi starejše stroje. Imam NECCHI LOCK 691-430 in NECCHI computer sewing LOGICA UNO model 401. majda.d

markec1  

član od: 17.11.2010

sporočila: 25

8. feb 2011 8:47

Ojla naj bi poznal kar nekaj strojev in likalnih postaj, s tem se namreč profesionalno ukvarjam, več ti napišem na zasebno sporočilo, da ne bo izgledalo kot samoreklama, forume uporabljam predvsem kot izmenjavo mnenj Lp Marre markec1

marijajak  

član od: 13.12.2009

sporočila: 116

8. feb 2011 10:12

Veri: genialno. Povsem enako razmišljam in glih tako kot ti, sem tudi jaz najprej šivala na Bagatu, nato na Elni in na koncu kupila Bernino (le da sem jaz kupila Auroro 450, ampak mislim, da sta enak model). Overlock imam jaz Elna 344 (ker je bil 310 eur poleti v mercatorju) in čisto v redu dela, vendar če bi bil svet bolj idealen, bi najbrž kupila Bernino 2500 (ki jo mimogrede še vedno prodajajo in sicer za tam okrog 1.400 eur). Ti kombiniralni stroji niso za zamet, ker ne vzamejo veliko prostora in sploh ta model so še serviserji zelo pohvalili. (kot tudi ameriške šiviljske forumašice). marijajak Sporočilo je spremenil(a) marijajak dne 09. 2011 09:23

markec1  

član od: 17.11.2010

sporočila: 25

9. feb 2011 15:26

se strinjam z ocenami Bernine (navadni stroji, overloki, iberdeki in kombinacja le-teh dveh), super stroji, kvalitea na višku, edina slaba stran je pa cena, kajti cca 1,500e za en coverlok ni malo in si ga dandanes težko kdo privošči za užitkarsko šivanje, še vedno sem mnenja, da se da dobiti tudi vsakega posebej dovolj kvalitetnega in cenovno ugodnejšega, tudi jaz jih na servisu lahko samo pohvalim, kajti nekih velikih okvar z berninami res ni, pa ne govorim na pamet, saj sem bil na par tečajih iz service manual za dotične stroje lep pozdrav markec1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti