Ekonom lonec - kateri?

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

30. apr 2011 17:31

Sergej C je napisal/a:

Waaaaw... in si naredil tako reklamo, kot si jo ne bi s sto oh in ah nakladanjih po forumih. :)

Sergej
Pisanje je bilo dobronamerno in z iskrenimi nameni. Tema o ekonom loncu se dotika namena uporabe (pro et contra), različnih modelov & proizvajalcev,... in nenazadnje tudi cene, ki pri teh izdelkih praviloma ni ravno zanemarljiva. Želela sem dvoje (sicer med sabo nekoliko nasprotujoče): (1) vzpodbuditi k spletnim nakupom, ki lahko (po mojih izkušnjah) blagodejno učinkujejo na denarnico, (2) vseeno opozoriti na tveganje, ki je povezano s spletnimi nakupi. Ravno v primeru tega spletnega nakupa sem bila 99% prepričana, da sem se "opekla". Na srečo so se Nemci izkazali kot "mož beseda" in danes je prispel paket... . Torej vzpodbuda še komu. Pogumne spremlja sreča! kafetarca foto blogec:Sovica Oka

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

30. apr 2011 18:33

Tudi moje pisanje je dobronamerno in sicer dobesedno, da je to tista oblika reklame, ki zaleže stokrat več od klasične samohvale - mislim poslano pokrovko brez pogajanja.

Sergej

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

30. apr 2011 20:25

Še enkrat, da ne bo pomote:

Moj prispevek je pohvala prodajalcu, ki je na reklamacijo reagiral kot se spodobi in tudi Kafetarci, ki je to objavila. Ljudje prevečkrat uživamo v kritiki in pogosto pozabimo na primerne, lepe geste in pohvalo. Ta svet potem izgleda še večja greznica kot dejansko je.

Sergej

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

30. apr 2011 21:55

Hvala, SergejC Strinjam se, da smo kot družba vse preveč negativno nastrojeni, naklonjeni kritiziranju, lepa beseda pa gre težko od ust ... Z veseljem sem poročala srečen zaključek moje spletne ekonom-pisker drame, morda se še kdo opogumi . Poudarjam, da zgodba ni v nobeni povezavi s proizvajalcem (v mojem primeru SIlit), le s trgovcem, ki prodaja še sto drugih artiklov in je bil max konstruktiven - vsako svoje e-sporočilo je začel z besedami: "Hello my friend,..." Da se preveč ne oddaljimo od teme . Najprej se je skuhal fižol , zadovoljna . Potem je sledilo moževo zaslišanje : "In kako ti je všeč pisker?" Moj odgovor poznate Nato je boljša polovica še pripomnila: "Sej' ne vem, kako da nismo tega že prej kupili" p.s. Navdih za "otvoritev" ekonom piskra sem dobila v pesni od La'Vers' FiŽou kafetarca foto blogec:Sovica Oka

neznan uporabnik

30. apr 2011 22:26

Draga Kofetarca,

saj ti nismo zamerili. Drugič pač omeni besedno, jumbo plakatov z imenom proizvajalca pa ravno ni primerno preslikavati tukaj. Vsaj ne, v količini, ki si jo ti podala. To vse skupaj malo je dišalo na reklamo.

Osebno sem mnenja,da ti tega spodrsljaja nihče ne bo zameril.

Brez zamere, tako je.

 

Multivitamin

multivitamin

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

30. apr 2011 22:45

Kafetarca, zelo sem vesela, da se je vse rešilo tako kot je prav. Vesela sem, da ti ekonom lonec pride prav!

Balenka

Mirjan  

član od: 8.3.2010

sporočila: 59

4. maj 2011 18:44

V najboljšem sosedu sem videl ponudbo nekih italijanskih ekonom loncev toda pozabil sem ime  Začne se na "V" in je dokaj kratko, zdi se mi da štiri črke. Vera, Vela ? Če morda kdo ve.

Mirjan

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. maj 2011 22:12

Trixi, za Lagostino imajo rezervne dele tudi pri nas in sicer v hipersosedu. Me pa zanima, če kdo ve, kje bi se dalo dobiti rezervne dele za Aeternum ekonom lonce, Bialetti je proizvajalec. Verjetno bo treba pogledati čez zahodno mejo. Moja mami je nekam usjala tisti mali gumijast čep na pokrovki. Od Lagostine je prevelik.

 

Loni Makaroni

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. maj 2011 23:21

lagostino prodaja v kopru trgovina coincasa. vsaj v puli ima ta trgovska firma lagostino (in pa še miljon najlepših stvari za dom)

www.mojalbum.com/naredilaana

Mirjan  

član od: 8.3.2010

sporočila: 59

23. maj 2011 15:36

Hofer (60 €, 5.5l) in Spar (60€, 4 in 6l) vabita.

 

Zanima me, če je kdo kupil "Sparova" lonca oz. če kdo ve, na kakšnem pritisku delujeta ? 0,5 ali 1 bar ?

Sporočilo je spremenil(a) Mirjan dne 23. 2011 15:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti