Šivanje - blogi

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

tema odprta - 9. jan 2011 10:40 | ogledi: 6.963 | odgovori: 25

Drage kulinaričarke in kulinariki,

 

ker vem, da vas je veliko ustvarjalnih še na kak drug, ne le kulinarični način, vas prosim za pomoč. Iščem bloge oz. spletne strani, namenjene šivanju in ustvarjanju, povezanim z njim. Našla sem nekaj slovenskih blogov z odličnimi idejami in slikami, vendar sem prepričana, da jih mora biti ogromno :)

Kako najdete dobre bloge? Ker kazala oz. tematskih sklopov ni ali jih ne najdem...

Že vnaprej hvala za odgovore!

jasna

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. jan 2011 15:07

Greš lahko tudi na moj blog.

Pripet je spodaj v podpisu.

 

Na desni strani imaš potem kar nekaj povezav naprej.In vsaka ta povezava jih ima še nekaj in tako naprej.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

9. jan 2011 18:09

Pridružila bi se nasvetu, ki ga je napisala anaeva + po istem principu preglej še bloge, ki jih imaš med svojimi priljubljenimi: na desni strani preveri, katere spletne strani ima avtor bloga dodane med svoje "priljubljene povezave". Stric Gugl tudi veliko ve, le kjučno kombinacijo besed je treba poiskati. Morda: "sewing blog tutorial" kafetarca

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. jan 2011 22:07

Hvala obema :) Podobno sem delala na Matildinem blogu, vendar sem predvidevala, da mora biti kakšna bolj enostavna rešitev :)

In anaeva, fantastičen blog!

jasna

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

10. jan 2011 10:17

Ali iščeš kaj določenega - kroje, nasvete...? ali samo rada gledaš, kaj drugi ustvarjajo? ;) Če se hočš mal bolj "podučit" o kakšnih stvareh, ti predlagam knjižnico na NTF fakulteti (snežniška 5-nasproti filo faxa). Js sm tam na faxu pa ti lahko zagotovim, da je super založena! :) Samo če nisi več študentka, rabiš kakšno prjatlco/prjatla študenta s sabo, da si boš lahko sposodla knjige/revije/cdje.. kar hočeš ;) Če pa rada gledaš, kaj drugi počnejo, si pa lahko pogledaš tut moj link ;) LP, Tina http://www.facebook.com/fizzimizzi

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. jan 2011 13:44

Rebecca, hvala, bom poskusila :)

Tinnna, čudovite izdelke imaš! Rada gledam lepe stvari, tako dobim sama kak navdih :))

jasna

atos  

član od: 30.10.2008

sporočila: 105

10. jan 2011 14:20

Tinnna, a ni ta knjižnica za vse, tudi fizične osebe, pa upokojence, brezposelne? Sem se imela namen včlanit, pa sem brala njihov pravilnik na njihovi spletni strani,v katerem piše, da se lahko vsak včlani, ampak zdej sem pa mal zmedena? atos

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

11. jan 2011 16:24

aja ups... to pa nism vedla.. nikol nism brala pravilnika, me je pa enkrat en kolega prosu če si lahko sposod knjigo na moj račun, ker on ni imel statusa.... tko d sm od tu sklepala :D če je tko kot praviš, pa kar pot pod noge v knjižnico! ;) http://www.facebook.com/fizzimizzi

atos  

član od: 30.10.2008

sporočila: 105

11. jan 2011 19:56

Najboljš, da res naredim tako kot praviš - pot pod noge - pa kar bo bo. Sem pa že nekje brala o tem, da je ogromno uporabnega "materiala" tam. Če pa ne bom skos prišla, pa tebe poiščem atos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti