Terme ptuj

lili1  

član od: 17.7.2007

sporočila: 11

tema odprta - 23. nov 2010 9:33 | ogledi: 7.189 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

S prijateljico razmišljava o vikend paketu v termah Ptuj. Seboj bi vzeli tri manjše otroke 5 in 8 let. Ali kdo pozna notranje bazene, predvsem ponudbo za otroke? Hvala za odgovore.

lenika83  

član od: 27.9.2010

sporočila: 22

23. nov 2010 11:11

Pozdravljena!

Jaz bi ti Terme Ptuj odsvetovala. Tam niti odrasli nimajo kaj pametnega za početi, tako majhni otroci pa sploh ne. Notri imajo en velik bazen, en otroški bazen in 2 masažna bazena. Pa še en bazen, ki je namenjen fizioterapiji in sploh ne vem ali je tudi drugače v uporabi. Od igral je samo en tobogan, ampak se po njem pripelješ ven. Nisem čisto prepričana, da je za otroke to ravno dobro.

Jaz osebno bi ti mnogo bolj priporočala Terme Čatež, ker tam je pa veliko zanimivega za otroke.

lenika83

luca  

član od: 9.8.2007

sporočila: 3

23. nov 2010 11:12

Z družino smo že večkrat bili v termah Ptuj. Okolica je lepa, ob Dravi, možnosti za sprehode nešteto, staro mestno jedro Ptuja je blizu... Notranji bazen je eden, pravokotne oblike (če ni gužve idealen za plavanje-zaradi otrok pazi na globino bazena na eni strani). Zraven so okrogli whirpooli z vročo vodo. Za odrasle so fajn savne (že vključene v ceno vstopnice za bazen). Naša dva sta najbolj uživala na toboganu (nanj greš iz notranjih prostorov, ven priletiš pa v zunanji bazen). Da ne pozabim - je tudi en kar velik otroški bazen, kjer je voda zelo nizka. Jaz obisk definitivno priporočam. Lp luca

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

23. nov 2010 14:16

Ojla! Terme Ptuj so po mojem mnenju super v času, ko obratujejo zunanji bazeni s številnimi tobogani, ki jih otroci ponavadi obožujejo. V tem času, ko se lahko koristi samo zaprte bazene, pa ne bi priporočala obiska teh term, saj je notranjih bazenov malo. V enem imajo fizioterapije, v drugem pa pogosto šolarji tečaje plavanja. Tako da skoraj nimaš kje plavati. Drugače pa je Ptuj z okolico meni zelo zanimiv. Mislim, da je največ pokritih bazenov v Termah Čatež, tako da bi se pozimi sama najbrž odločila za to varianto. leny

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

23. nov 2010 18:25

Tudi jaz ne bi svetovala Term Ptuj v tem času. Kaj pa Terme 3000? Tudi tam je kar lepo. lp baška

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. nov 2010 18:48

Pozimi tudi nam najbolj odgovarja Čatež, ga priporočam bolj kot Ptuj, res imajo najboljšo ponudbo pokritih bazenov, toboganov, za naše otroke je to raj na zemlji.

Odhajamo pa ravno ta petek, se že tako veselita in odštevata dneve do odhoda. Meni so sicer bazeni muka, ampak dvakrat na leto pač potrpim in letim z njima ko sneta skira po tistih toboganih in valovih.  

Vilma

lili1  

član od: 17.7.2007

sporočila: 11

23. nov 2010 21:18

Hvala lepa za odgovore, mogoče se bomo res odločili za kakšno drugo varianto, v Ptujske pa bomo skočili poleti. lili1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti