Kitchenaid

kgkm  

član od: 8.1.2015

sporočila: 2

9. jan 2015 17:40

Uporabnik sarabande, najprej brez zamere in hvala za komentar

Mene predvsem bega to oz se ne morem odločit, ker rada bi dober mešalnik (saj ga ne kupuješ vsako leto) tudi če bi dala še kak euro več, nebi pa dajala spet nevem koliko denarja če so te zmogljivosti zadostne, kje se dadokupit več dodatkov, ki ti ustrezajo seveda. 

Gledala sem tudi Kenwooda cena podobna, kateri je boljši. Ker niso oznake za W enake ne znam primerjati, ali je Kenwood 1000W ali pa 1200W primerljiv z kitchenaid 250-275w. Ali je s tem Kenwodam bolj primerljiv Aristan.  Pri kitchenaid mi je od vedno všeč dizajn in zdaj mi je tudi mercatorjeva akcija všeč, je kar precej ugodna. 

Kako je z dodatki, a kdo ve meni je zelo všeč mlinček za žito. Tinky Binky super da si zadovolja iz koliko moke ponavadi mesiš kruh? Ali jeta Classic 250W ali 275W?

 

kgkm

Titikaka  

član od: 13.9.2008

sporočila: 128

9. jan 2015 20:38

Sama imam KA slabo leto in sem zelo zadovoljna z njim. V njem delam praktično vse; tudi tisto, česar prej nisem delala, npr. kruh. Očitno nisem med najbolj zahtevnimi uporabniki, saj se nikoli nisem obremenjevala in poglabljala v te W.

Imam pa eno vprašanje za uporabnike: koliko dejanskih hitrosti imate na levi strani pri ročki? Meni se ročica 6-krat premakne, imam model Artisan. Hvala!

 

 

Titikaka

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

9. jan 2015 21:40

Titikaka, na Artisanu ima ročica za hitrost 6 korakov: 0, 1, 2, 4, 6, 8, 10. V navodilih piše, da je možno ročico postaviti tudi v vmesni položaj med dvema številkama, na primer med 2 in 4, da dosežemo hitrost 3.

Miroslav Vulović

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

9. jan 2015 22:10

Kgkm,takšen dizajn ima tudi gorenje.

nxyz

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. jan 2015 23:07

nxyz je napisal/a:

Kgkm,takšen dizajn ima tudi gorenje.


nxyz

A to je kaka fora?

 

S KA si kupiš kvaliteto in tudi design. Meni je poleg uporabnega efekta v kuhinji važno tudi, da je lepo za pogledati, ker ne dojemam kuhinje le kot delavnico ampak kot neki prostor, ki ga želim imeti okrencljanega po svoje, tudi če je okrasek KA na polici 

 

Male količine beljakov stepe najlažje tako, da posode nimaš fiksirane nekje do mehurjastega stanja, nato pa jo fiksiraš in daš na veš. 

Tejka123  

član od: 10.1.2015

sporočila: 11

10. jan 2015 0:14

OlivaB je napisal/a:

Ne vem kam bi tole uvrstila, pred časom, ko sem se še navduševala nad tem mikserjem, sem nabavila njihovo knjigo. Kasneje sem si premislila in ga nisem kupila, tko da mi tudi knjiga ne koristi. Če kateri prav pride...

Dober večer,


OlivaB zanima me ali je ta knjiga še na voljo in tudi cena. Hvala.

Tejka123

Tejka123  

član od: 10.1.2015

sporočila: 11

10. jan 2015 0:15

Dober večer,

OlivaB zanima me ali je ta knjiga še na voljo in tudi cena. Hvala.

Tejka123

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

10. jan 2015 8:47

a je še v akciji v Mercatorju, nikjer ne zasledim, pa včeraj bila v M tehniki in nisem videla nobenega...Hvala!

pultica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. jan 2015 9:16

Ni v akciji v M-Tehnika, pač pa v živilskih hipermarketih.

rrr

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

10. jan 2015 22:26

Jaz sem s svojim zelo zadovoljna, sem delala testo za kruh, za mafine in tudi stepeni beljaki so čist puhasti. Jaz sem gledala veliko ostalih mikserjev in prišla do tega, da ni bistvo v moči oz. vatih, vsi kuhinjski roboti, ki niso kitchenaid so s plastičnim ohišjem in nekimi kvazi metlicami. Moja mami ima bosh mum, ki je bil precej dražji od mojega kitchenaida in mu "ne seže do kolen" če lahko primerjam na tak način, pa ima več moči  Je bil moj mašin vreden vsakega centa  Lep večer.

vida-lara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti