Kitchenaid

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

6. dec 2014 18:33

Tako sem vesela. ta zadnjega sem dobila. Za moje potrebe je Classic čisto dovolj. Ne vem, če bi ga še kje dobila za 280 evrov. Drugače se pa tudi za ta model lahko kupi posoda z ročajem.



emalisej

Sporočilo je spremenil(a) emalisej dne 06.dec 2014 18:37

MARTA72  

član od: 29.6.2011

sporočila: 106

8. dec 2014 12:54

Moj KA Rudi je bil v soboto zelo priden, zamesil kruh, nato testo za čudežne kruhke, pa maso za razpokane kruhke, pa za ajdovče, včeraj še enkrat za čudežne kruhke, danes pa....mi je pokvaril dan....sem hotela stepsti smetano pa ne morem sneti kavlja od gnetenja......ah joj,....očitno se je odločil, da ne bo več delal zame (((. Ne upam pa nič na silo,...moram najti servis, da ga odpeljem..... Skrata, ne vem kaj naj rečem......

MARTA72

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

8. dec 2014 13:18

Marta72..kavelj porini gor proti držalu in zasukaj v desno..pade kavelj dol..predvidevam da imata oba modela enak sistem...

Vrtejbenka

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

8. dec 2014 16:23

Hvala vsem za komentarje, sem tako vesela, da sem ga kupila, je včeraj že BG kruhek delal, pa sneg stepal :) Marta72: Upam, da se popravi kaveljček, res je bedno ko se tako veseliš, potem se pa pokvari :( 

vida-lara

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

8. dec 2014 16:36

Ne vem kam bi tole uvrstila, pred časom, ko sem se še navduševala nad tem mikserjem, sem nabavila njihovo knjigo. Kasneje sem si premislila in ga nisem kupila, tko da mi tudi knjiga ne koristi. Če kateri prav pride...

MARTA72  

član od: 29.6.2011

sporočila: 106

8. dec 2014 16:45

Vrtejbenka hvala, sem poskusila že vse načine, v soboto sem brez problema menjala nastavke, včeraj tudi, ga snela, očistila in ga dala nazaj....danes sem pa hotela dati gor nastavek za stepenje pa ne gre......sploh se ne da poriniti vzmet gor, da bi ga potem zasukala.....ampak saj bo ni konec sveta zaradi tega. Moram si vzeti čas, da ga odpeljem na izlet (servis) ha,ha,...sem poklicala že na dva servisa v Ljubljani pa oba delata do 15-tih bo treba dopust za dve urci vzeti , da ga lahko odpeljem.

Sicer pa, je imel/a že kdo kake težave s KA? Ali sem le nekje prva !?

MARTA72

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

8. dec 2014 16:55

Nobene panike, po mojem je problem v vzmeti, ki je nad držalom za kavlje. Malo jo podrezaj gor in dol pa bo!

Upam, da bo pomagalo in srečno!

bibaleze

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

8. dec 2014 18:27

Mogoče je res samo vzmet,toda kar na servis z njim,saj je nov..sama do sedaj (potrkam na les) nisem imela težav,delam pa res veliko z njim...danes mi je recimo stepal 20 minut testo za miniaturne panettone..prvič sem probno delala z njim to testo,in sedaj ko so pečeni,slikico imaš v mojem albumu..lahko rečem,da tako rahlih še nisem naredila.

Vrtejbenka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. dec 2014 21:33

glede na to kako je vse mehansko pri tem mikserju probaj še malo sama.

olivab saj je knjiga uporabna za vse mikserje.. zraven artisana tako ali tako dobiš še kupon za knjigo, ki jo pošljejo iz belgije se mi zdi. jaz sem jo dobila v cca 14 dneh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti