Nov forum

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

tema odprta - 1. sep 2010 0:30 | ogledi: 32.768 | odgovori: 35

Na moje forume o strarih cjtih in o knjigah je bilo malo odgovorov. Največ se jih je nabralo pod damami in gospodi. A ponovno provociram? ne, željo pa imam,da bi se pogovarjali tudi o starih cajtih in knjigah,vtisih o današnjem življenju,o našem. Ne o nekih tujih,tam oddaljenih. V jernejevem forumu sme podal nek komentar,ki me je motil. Zbiranje glasov za nekaj. Pa nismo tukaj,da bomo nekomu,ki ne uspe enkrat ali drugič podarjali glasove. Nekako sem to temo odprl za vse,ki ne bodo potencirali pripadnosti strankam,barvam,oblakom itd. Vsak naj napiše kaj ga matra. Če želi.

 

Sem si pa nekako to zamislil v tem smislu- vsaka ali vsak napiše svojo težavo,izkušnjo brez,da jo kdorkoli od nas vsaj v tem forumu komentira, Tiste ali tisti,ki želijo feedback pa naj pripišejo, da v ZS.

 

Multi

multivitamin

Temo je spremenil(a) multivitamin dne 1. sep 2010 0:36

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. sep 2010 6:56

Imam težavo, da zelo težko izluščim  bistvo multivitaminovih pisanj.  Nasvetov ne rabim. Sem že našla rešitev: nehala jih bom brati sploh.

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. sep 2010 7:15

Bolje bilo, da bi bil naslov teme povzetek tistega, kar v temi piše, ne "nov forum", to ne pove kaj veliko. Samo nasvet...

- administrator

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. sep 2010 7:57

Cila je napisal/a:

Imam težavo, da zelo težko izluščim  bistvo multivitaminovih pisanj.  Nasvetov ne rabim. Sem že našla rešitev: nehala jih bom brati sploh.

Cila
Mislim da ima podobne težave tudi vse ostalo aktivno društvo kulinarike.

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

1. sep 2010 8:07

Multivitamin želi, če ste seveda na volji, da napišete kaj o starih časih, kako je bilo, kaj vam manjka, kaj ne pogrešate, kaj se je sedaj obrnilo na boljše, kaj na slabše, vaše izkušnje, dogodivščine.... Nihče ne bi komentiral, razen na ZS, vendar bi samo brali. Upam da se ne motim, če se potem, Multi si res nerazumljiv. banana130

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

1. sep 2010 8:29

Jaz pa mislim, da bi multivitamin želel, da bi bil naslov teme Multivitamin in bi vanjo vsak pisal o tistem, kar bi multivitamin želel, da bi se pisalo (govorilo).

Ne vem, no. Mislim, da bo bolje, če odpreš internetno stran Multivitamin in pritegneš na svojo internetno stran občestvo, ki bo želelo sodelovati.

Saj veš, kot v starih cajtih, ko je človek sedel v gostilni in, če ravno ni imel družbe okrog sebe, je pač dal za rundo, pa so se "prjatli" kar pojavli.

Runda v tvojem primeru bi bila tema, ki bi bila dovolj zanimiva za občestvo.

Tole pa je kulinarika.

In na koncu konca, če si že odprl temo z naslovom o starih cajtih, zakaj je ne nadaljuješ na točki, kjer je obstala?

Hm, mogoče pa enostavno ni bilo dovolj zanimivo.

Saj pravim, biti zanimiv danes, ko je poplava zanimivega in štrleti iz povprečja, ko se izjemnega ne prepozna več, je težko.

Brez zamere.

Silva

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. sep 2010 8:58

Lahko pa postaneš bloger.

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. sep 2010 9:00

Joj, mulitvitamin, tebe  je resnicno potrebno  pet krat prebrati, da vsaj priblizno ves, kaj si hotel napisati. Daj, potrudi se naslednjic malo bolj, a bos?

Moj "zemljak" si, pa zivali imas rad (tema: golobi), to so tvoji plusi pri meni, zato vem, da se bos v bodoce malo bolj potrudil in zbral, preden kaj odposljes na forum.

Nisem zagovornica, da bi morali biti nasi forumi pravopisno, slovnicno in jezikovno brezhibni in lektorirani, vendar, vsaj rep in glavo pa lahko imajo .

Nena

Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. sep 2010 9:33

Multivitamin, jaz sploh ne vidim problema. Vsak lahko piše o vsem, odpira teme, kakršne so mu po volji, piše o svojih težavah in išče nasvet (ali pa tudi ne, v tem primeru se samo izkašlja, kar velikokrat tudipomaga).

Če te pa moti odzivnost na teme, pa vedi, da vsakod nas kdaj doživi, da njegova tema ostane brez odmeva. Očitno za druge ni dovolj zanimiva, pa če je tvoje mnenje o temi, ki si jo odprl, še tako drugačno. Vse to spada v zakonitosti forumov.

 

In ob odpiranju tem je treba vzeti v zakup, da kdaj kdo napiše tudi kaj takega, kar komu ni povšeči. Še dobro, da je tako, se vsaj vedno znova učimo, da nimamo možganskih vijug enako naravnanih.

Kot smo na Kulinariki že ugotavljali: razlike naj združujejo, ne razmejujejo.

Vsak od nas tu gor, na tem forumu, ima koga, ki mu je blizu, in koga, s katerim verjetno nikdar ne bi šel na kavo. In kaj potem? Se bomo zaradi tega kregali? Saj ne živimo skupaj, da bi to bilo življenjskega pomena, zato potegnimo iz tega nauk, da smo si pač zelo različni, a nam je vsaj Kulinarika skupna ljubezen.

 

Mamamia

 

mamamia

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

1. sep 2010 10:28

Sem si pa nekako to zamislil v tem smislu- vsaka ali vsak napiše svojo težavo,izkušnjo brez,da jo kdorkoli od nas vsaj v tem forumu komentira, Sori, citiranje ne prime. Evo mojo težavo: zebe me. Tale padec temeprature je prišel za moje pojme čisto prehitro. Upam, da se bo še kaj otoplilo, ker je bilo poletja premalo. sara

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

1. sep 2010 10:34

Sploh mi ni jasno, kaj bi pravzaprav hotel

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti