E knjige

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

30. maj 2012 20:40

A so te tablice zdaj tudi že z barvnimi zasloni, ali je še vedno črno-belo?

Kako je z dostopnostjo strokovne literature?

Za božička sem se odpovedala Kindlu, zdaj mi je pa kar malo žal...

čoko

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

30. maj 2012 21:43

čoko: Če želiš kindla, ti prodam mojega. Ni sicer fire ali touch, ampak je KINDLE 2G. Uporabljen 2-3x, sem pa ga dobil od strica iz USA.
V kolikor te zanima...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

31. maj 2012 8:34

Podobna stran gutenbergovi je www.manybooks.net. Sama prisegam na Kindla. Trenutno ga ima moj brat, ker rabi za maturo in že komaj čakam da ga dobim nazaj.

MBrando: Kaj ti sploh ne dela Kindle?

Monika7

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

31. maj 2012 9:25

Monika: Če mi ne bi delal, ga ne bi prodajal, ali? To pa res, RES ne bi nikoli storil.
Ne, ugotovil sem da mi ne sede. Enostavno prisegam na platnice, listanje, različne formate, vonjave...
Klasična knjiga über alles :D

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

31. maj 2012 10:39

No sem mislila da si ga posodobil.

Monika7

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

31. maj 2012 10:46

MBrando je napisal/a:

Monika: Če mi ne bi delal, ga ne bi prodajal, ali? To pa res, RES ne bi nikoli storil.
Ne, ugotovil sem da mi ne sede. Enostavno prisegam na platnice, listanje, različne formate, vonjave...
Klasična knjiga über alles :D



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

To pa razumem. Vonj Butalcev, ki sem jih kupila na boljšjaku, debelina knjige, pri kateri vidiš, koliko si že preberal, ni zamenljiva.

Sem pa bratu kupila Kindla zaradi praktičnosti transporta ( je velik knjižni molj), in je bil zelo zadovoljen. Sem poskusila brati Bobre, vendar ni šlo.

 

F r i n a

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

31. maj 2012 13:37

frina: Lepo, da še kdo ceni talje "antikvariat" vonj, občutek tistih starih listov, ko jih obračaš ter težo/količino prebranega.
Ahh, lepo je, ko imaš te posebne magnetke za označevanje strani, pa tak ponosno prestavljaš sproti, as you go...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. jun 2012 22:12

Prodam KINDLA, generacijo 2.
Uporabljen 1x, dostavljen direkt iz USA od mojega ljubega strica.
Če koga zanima, me naj kontaktira preko ZS.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. jun 2012 9:03

Čakaj

MBrando je napisal/a:

Prodam KINDLA, generacijo 2.
Uporabljen 1x, dostavljen direkt iz USA od mojega ljubega strica.

Čakaj, 30. maja si pa prav v tej temi napisal, da si ga 2-3x uporabil.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti