Čas je za nogomet!!!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2014 9:17

Vendelina jr. je napisal/a:

Meni že nekaj izvedb brazilskih reprezentanc ni potegnilo. Po drugi strani mi je bila vedno simpatična brazilska emocija. Takisto nisem razvila nobenega navijaškega čustva do nemške reprezentance (jo namesto mene maamF).  In sem potem v dilemi, za koga naj navijam, vseeno zaradi evropske solidarnosti navijala za Nemčijo, s tem, da so se mi od 29. minute naprej Brazilci samo še smilili.

Vendelina jr.

 

Točno to mi je pri južnoameriških reprezentancah všeč - njihova emocija. Nikakor ne morem vzljubit Nemcev, od vedno se mi zdijo čisto brez duhá. Isto je z Nizozemci. Tako da mi je zdaj že čisto vseeno kdo zmaga tole SP.

So se mi pa včeraj zasmilili navijači Brazilije. Tisti fantič, ki je jokal...

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2014 9:24

mamaF je napisal/a:

Jaz sem s tekmo zadovoljna, še bolj pa bom, če bo selektor Löw za finale oblekel "Bilićevo" belo srajco


Mojca

Lahko obleče Armanija, pa mu ne bo nič pomagalo

https://www.youtube.com/watch?v=U3mC7J9aaIw&featu



saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 09. 2014 09:27

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2014 9:46

Čakaj malo, Joachim bi, če bi šel v Vendelinino šolo oblačenja, precej napredoval. Jaz bi ga najprej peljala k frizerju (ker tako frizuro dovolim samo Zdravku Čoliću, ker se njemu pač vse dovoli..., drugim pa ne), potem bi šla pa izbirat srajce

Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2014 10:21

Lahko ga sfriziraš, preoblečeš in do konca urediš, ma če tip nima manir, nima nič.

saša

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. jul 2014 12:42

spagon je napisal/a:

Lahko ga sfriziraš, preoblečeš in do konca urediš, ma če tip nima manir, nima nič.



saša

 

U, meni je pa všeč ...

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2014 12:53

Pa si pogledala youtube filmček, ki sem ga prilimala višje?

saša

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. jul 2014 13:02

Meni tudi. Celo zelo všeč mi je, ker so mi pač všeč moški, ki kaj dajo od sebe (in ne le na sebe, kar je pa seveda lahko le dodaten bonus). Pa če k temu prišteješ, da je že polnih 37 let poročen s svojo punco iz mladosti, si ne moreš kaj....

Sem pa včerajšnjo tekmo gledala na kavču poleg Nizozemca. Moram reči, da se je kavč tresel kot že dolgo ne, in splošni konsenz je bil, da bodo nizozemski fantje morali teči za življenje, če bodo hoteli spraskati kaj sijaja z nemške nogometne druščine (če bodo seveda danes prišli v finale, ampak v tej lepi oranžni deželi velja prepričanje, da so tako ali tako že na Maracani). 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. jul 2014 13:39

Spagon, zdaj mi je jasno, jaz tudi nisem pogledala filmčka. In mi je kar malo žal, da sem ga.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. jul 2014 14:50

https://www.youtube.com/watch?v=9GPJGh9DN5M

Pač raje to pogledam ... (tistega filmčka mi ne odpre, a glede na prvo sliko sklepam, da si po nosu vrta?)

 

Meni je dober tip. Šmrkl pa naj ima, saj ne živim z njim ...

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12660

9. jul 2014 15:15

Spagon, sem pogledala filmček,joj , ampak na drugem filmčku pa .

 

mopsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti