Čas je za nogomet!!!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. jul 2014 22:28

Gledam v živo na RTV4D, mamamia, kaj delajo! Woooohooooooooooooooo, 4 nemški goli v 26 minutah!

Mojca

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

8. jul 2014 22:30

5   noro

 

Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. jul 2014 22:57

mamaF je napisal/a:

Gledam v živo na RTV4D, mamamia, kaj delajo! Woooohooooooooooooooo, 4 nemški goli v 26 minutah!



Mojca

Jao, petarda v manj kot pol ure ... po tihem sem seveda upala na zmago Nemčije (no, nič še ni gotovo ...), ampak tole je pa res preveč ... tri minute, trije goli, pa še en čez tri ... tistega prvega, v enajsti,  sploh ne omenjam, sledili so mu štirje v manj kot dvajsetih minutah.

 

Bomo videli, kaj bo v drugem polčasu. Od znanke mož je napovedal izid 6;1, danes zjutraj, pa ga je skoraj tresnila ... 

Ne vem, ali je kdo upal napovedati takšno dogajanje, jaz sem mlela nekaj med 2;1, 3;1 ali 3;2 za eno od reprezentanc.

Potem pa 5:0 v pol ure. Noro.

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. jul 2014 23:39

Pa neeeee ........................ 80. minuta .... 7:0, jaz danes ne bi bila Scolari ...

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12659

8. jul 2014 23:39

Jao, ubogi Brazilci,navijala sem zanje.[slabo]

mopsika

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. jul 2014 0:49

mamamia je napisal/a:

Pa neeeee ........................ 80. minuta .... 7:0, jaz danes ne bi bila Scolari ...



mamamia

Si gledala konec, ko si čestitajo? Kako so Nemci objemali Brazilce, kako so šli vsi do Scolarija!

En tweet od "mojega ljubčka" iz Liverpoola:

Steven Gerrard
‏@SG8Official_
"Brazil have Neymar. Argentina have Messi. Portugal have Ronaldo. Germany have a team!"

 

Ljubim Nemce, ker na igrišču dejansko delajo to, kar je tam treba delat! Ko so v napadu, jih je v trenutku pred nasprotnikovim golom vsaj 6. In ne "filozofirajo". Namenijo se zadet gol! Ko se branijo pred nasprotnikom, jih je že v momentu, ko žoga prečka polovico igrišča, na svojih obrambnih položajih že 5 ali 6 - v nulo postavljeni. In nobenega valjanja in zavlačevanja. Stroj, mašina.

In Neuer, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Oli Kahn, večno bom tvoja. a zdaj si dokončno dobil "podaljšek", hihi :)

 

Hudo, zelo hudo pa je bilo videti brazilske navijače, res

 

 

 

 

 

Mojca

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

9. jul 2014 8:13

Sama tega pokola na igrišču nisem mogla gledat onkraj prvega polčasa.

Groza o_o

Life is war against boredom~

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

9. jul 2014 8:23

Ko je bilo 3 :0 sem bil prepričan, da je bila tekma prodana, ampak pri pet nula pa sem videl, da Brazilci tokrat niso imeli pojma o nogometu in da so jih zasluženo dobili po glavi. Vsa čast pa Nemcem, ki so najbolje tempirali formo saj so bili iz tekme v tekmo boljši včeraj pa povsem homogeni in sploh vrhunski. 

hedonist

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2014 8:46

Meni že nekaj izvedb brazilskih reprezentanc ni potegnilo. Po drugi strani mi je bila vedno simpatična brazilska emocija. Takisto nisem razvila nobenega navijaškega čustva do nemške reprezentance (jo namesto mene maamF).  In sem potem v dilemi, za koga naj navijam, vseeno zaradi evropske solidarnosti navijala za Nemčijo, s tem, da so se mi od 29. minute naprej Brazilci samo še smilili.

 

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. jul 2014 9:03

Tudi jaz sem spremljala drugi polčas, ja težko je verjeti v rezultat 7:1, a žoga je okrogla in dogaja se tudi najboljšim, če malo pomodrujem.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti